Opel Haziran Kampanyası

2015 Opel Mokka Kampanyası

2015 Opel Mokka Kampanyası

Otomobil sektörünün köklü markalarından olan Opel, her sezon düzenlediği kampanyalarına yaz mevsimiyle birlikte bir yenisini daha ekliyor. Avantajlı fırsatlar sunan firma, geçtiğimiz dönemlerde bu kampanyalar sayesinde önemli sayılabilecek bir satış rakamı yakalamayı başarmıştı. Haziran ayında da aynı politikayı uygulayan Opel, cazip imkanları müşterilerine sunuyor.

2015 Opel İnsignia Fiyatları

2015 Opel İnsignia Fiyatları

Bu kampanyalardan yararlanabilmek için ilk olarak Opel Showroom’larına gitmeniz gerekiyor. Showroom’larda sizlere sunulan 3 aydan başlayarak 48 aya kadar uzatılabilen vade seçenekleri, almak istediğiniz araca göre değişen finansman destekleri ve uygulanan %1.09’luk faiz imkanı yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecektir diye düşünüyoruz. Opel’in son dönemde ne fazla satışını gerçekleştirdiği modeli olan Astra’larında dahil edildiği kampanya çerçevesinde sıfır bir 2015 model Astra sahibi olmak isterseniz eğer Opel tarafından sunulan finansman desteklerinden yararlanabilir 51.100 TL’den başlayan fiyatlardan yeni bir Opel Astra sahibi olabilirsiniz.

2015 Opel Corsa Kampanyası

2015 Opel Corsa Kampanyası

Crossover araçlar içerisinde en fazla talep edilen model olarak göze çarpan Mokka’da Opel kampanyasından nasibini almış durumda. Eğer ki son dönemde giderek artan crossover trendine dahil olmak istiyorsanız 2015 model Mokka’lar 79.700 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmuş durumda. Kısacası Opel Haziran ayın içerisinde hareketli bir dönem geçirecek gibi görünüyor diyebiliriz.

2015 Opel Astra Taksik Seçenekleri

2015 Opel Astra Taksik Seçenekleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Peugeot Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Peugeot, 2015 Peugeot Fiyatları ve 2016 Peugeot hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git