Opel Insignia Yıl Sonu Kampanyası

opel insignia

Opel araç alan kişilerin çoğu araç kullanımından memnun kaldığı için bir dahaki araç seçimini Opel’den yana kullanıyor. Opel’in üst segment araçlarından olan Insignia yıl sonundaki kampanyası ile alıcılarına imkân sağlanıyor. Bu kampanya dahilinde araç almak isteyen müşteriler ellerini çabuk tutmalılar bunun nedeni ise kampanya dahilindeki araç sayısının belirli bir stok ile sınırlı olmasından kaynaklıdır. Opel Insignia yıl sonu kampanyasının geçerlilik süresi 31 Aralık 2016 tarihine kadardır. Opel’in bu kampanyası size Opel Insignia 1.6 dizel otomatik araç alımlarınızda 30.000 TL kredi imkanı bunun yanında sıfır faizli ve 16 ay vadeli ödeme imkanı sağlıyor. Opel Insignia almak isteyenleri Showroom’larda sizi bekliyor.

 

Opel Insignia Kampanya Bilgisi

Kampanyanın belirli bir süre geçerlilik tarihi bulunmaktadır. 01-31 Aralık 2016 arasında alacağınız araçlar için geçerlidir. Bu kampanya ayrıca sıfır Opel Insignia için geçerlidir. Kampanya dâhilinde kullandığınız kredilerin tümü Bireysel Türk Lirası kredisidir. Kampanya dâhilindeki alacağınız araçların 50.000 TL’ye kadar olan bölümünün %70, 50.000 TL’nin üzerindeki kısmı için %50’si kadar kredi çekme imkânı sunacaktır size. Aracı bireysel olarak alacak müşteriler için 30.000 TL’lik kredi için sıfır faiz ile 16 ay vadeli ödeme planı kampanya dâhilindedir. Kredi tahsis ücreti 150 TL’dir. Bunu kredi çekilen tutar ile birleştirdiğimiz takdirde 30.150 TL ödemeniz gereken tutar olacaktır. Kredinin yıllık maliyet oranı ise %0,7135’dir. Kampanya dâhilindeki araç alımında çekilen kredi içerisinde hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından bu sigortanın ücreti kredi tutarının üzerine eklenmemiştir. Aylık ve yıllık ödemelerinize kasko fiyatları dâhil edilmemiştir. Kredi kullanımı tamamen anlaşmalı finans kurulunun onayına bağlı olmaktadır.

2016 Opel İnsignia Renk Seçenekleri

2016 Opel İnsignia Renk Seçenekleri

 

Opel Insignia Tasarımı

Opel’in üst segment araçları arasında bulunan Insignia fiyatı ile bunu belli ediyor. Dış tasarımında bulunan detaylı çizgiler ile farklı bir tarz yakalayan araç ön ve arka farlarındaki değişik dokunuşlar ile de havasına hava katmış durumda. Aracın dinamik yapısı ile mühendislerin üzerinde çalışarak geliştirdiği tasarım aracın yakıt tasarrufu sağlamasına imkân sağlıyor. Yakıt olarak sahibinin cebini düşen bir araç olarak görebiliriz tabi ki bu karşılaştırmayı kendi segmentin deki araçlara oranla yapıyoruz. İçerisinde barındırdığı tasarım özellikleri ile de sizlere güvenli ve rahat bir yolculuk imkanı sağlıyor. Konfor olarak üst noktalarda olan araç size bunu hissettiriyor.

2016 Opel İnsignia İç Tasarım

2016 Opel İnsignia İç Tasarım

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git