Opel Mokka İncelemesi

Opel Mokka Araç Tanıtımı

Opel Mokka Araç Tanıtımı

Opel, tasarımında yaptığı değişiklikler ile yeni otomobil markaları ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Ülkemizde de tercih edilen bir otomobil olması ile ön planda olan bir firmadır. Yaptıkları değişiklikleri Opel Mokka modelinde de uygulayan firma daha güçlü bir dış görünüme sahip olmanın yanında estetik yapısından da bir şey kaybetmemiştir. İç dekorasyonu da en az dışı kadar iddialı olan Opel Mokka modelinde kaliteli kullanılan malzemeler, ön konsol ve ses sistemleri dikkat çekmektedir.

Aracın motor özelliklerinden bahsetmek gerekirse de bizi iki seçenek karşılıyor. İlk olarak aracınızın benzinli olmasını isterseniz 1.4 litre hacimli ya da 1.6 litre hacimli motora sahip araçları tercih edebilirsiniz. Ancak ekonomik açıdan daha avantajlı olabilecek olan dizel motoru tercih ederseniz de 1.7 litrelik hacme sahip motorlu araca sahip olabilirsiniz. 1.7 motor hacmine sahip olan araca yapılan testlerde 6.4 litre benzin kullandığı saptanmış olup bu oran diğer hacimlilere göre çok daha düşüktür.

Opel Mokka İç Tasarım

Opel Mokka İç Tasarım

Opel Mokka Kampanyas

Opel Mokka Kampanyas

Bir önceki yazımız olan 2015 Model Ford Mondeo İncelemesi başlıklı makalemizde 2015 Model Ford Mondeo, Ford Arabaları ve Ford Mondeo İncelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git