Opel Temmuz Ayı Kampanyası

Opel Avantajlı Fırsatlar

Opel Avantajlı Fırsatlar

Opel her ay olduğu gibi bu dönemde kampanyalarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Birçok avantajı bizlere sunan dev otomobil üreticisi bu sayede önemli satış rakamlarına ulaşmayı başarıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen firma önümüzdeki dönemde hareketli günler yaşayacak gibi görünüyor.

Opel Mokka 4x4 Kampanyası

Opel Mokka 4×4 Kampanyası

İlk etapta markanın en fazla satılan modellerinden birisi olan Astra’lara özel olarak 20 Bin TL’lik kredi 48 ay vade ile size sunuluyor. Vadenin uzun olması üzerinizdeki kredi yükünü azaltıyor. 499 TL’lik taksitler halinde geri ödeyeceğiniz kredi ile sıfır bir 2015 model Opel Astra’nın sahibi olabiliyorsunuz.

2015 Opel Astra HB Fiyatları

2015 Opel Astra HB Fiyatları

Bunun yanı sıra birçok modelinde ciddi indirimler yapan firma, Opel Astra HB modellerini 51.600 TL gibi indirimli fiyattan satışa sunmuş durumda. Astra Sedan’ların fiyatı ise 52.200 TL olarak belirlenmiş duruma. Opel’in her geçen gün daha fazla talep edilen modeli ise kuşkusuz Mokka. Mokka’larda da fiyat bakımından bir indirim söz konusu ve şuan için sıfır bir 2015 model Mokka sahibi olmak isterseniz eğer 64.800 TL’lik fiyat karşınıza çıkacaktır.

Kısacası temmuz ayı yeni bir otomobil almak hele ki bu otomobili Opel’den alıp kalitenin keyfini sürmek isteyenler için çok doğru bir zaman dilimi diye düşünüyoruz.

2015 Model Opel İnsignia

2015 Model Opel İnsignia

Bir önceki yazımız olan 2018 Peugeot Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Peugeot, 2015 Peugeot Fiyatları ve 2016 Peugeot hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git