Opel Zafira Tourer Eylül Ayı Fiyatları

Opel Zafira Tourer

MPV araç segmentinde önemli bir yer tutan Zafira Tourer; 7 kişilki oturma kapasitesi ile büyük ailelerin tercihi olmaya devam ediyor. Hem büyük hem de lüks bir araç olan Opel Zafira Tourer, etkileyici tasarımı, gelişmiş güvenlik sistemi ve dinamik sürüş konforu ile rakiplerini oldukça zorluyor.

opel-zafira-tourer

opel-zafira-tourer

Dış Tasarım

Aracın dış tasarımına baktığımızda bumerang şekilli ön farlar ilkin göze çarpıyor buna ek olarak etkileyici trapedoid ızgarası bir aile aracı için oldukça dikkat çekici. Hızlı trenlerden ilham alınarak üretilen otomobil de kanat şekilli ön farlar, LED teknolojisiyle geliştirilerek arka farlara da yansıtılmış. Opel logosunu taşıyan yatay krom bar arka tarafa uzanıyor. Bu sayede Opel Zafira Tourer sportif bir duruşa ve özgün bir dokunuşa sahip olmuş.

opel-zafira-tourer-dis-gorunum

opel-zafira-tourer-dis-gorunum

İç Tasarım

Aracın içerisine girdiğinizde ilkin kaliteli malzeme dikkat çekiyor premium bir araç havası her detayda hakim durumda. Ön Cam ve Cam tavan size geniş bir alanda bulunuyormuşsunuz hissi veriyor deri rengi koltuklar ise araçtaki zenginliği simgeliyor. Araçta bulunan elektronik iklim kontrollü klima, Yağmur sensörü ve otomatik yanan farlar bu segmentte birçok araçta standart ve  bu özellikler Zafira Tourerde de kullanılmış.

opel-zafira-tourer-ic-gorunum

opel-zafira-tourer-ic-gorunum

Euro 6 Uyumlu Motor

Kaputun altında 136 Hp güç üreten 1.6 Ctdi motor bulunuyor. Bu motor nitrojen oksit emisyonların &70 azaltarak Euro 6 uyumlu hale getirilmiş. Ayrıca araçta bulunan Start&Stop sistemi yakıt tasarrufunda da önemli bir katkı sağlıyor.

Opel Zafira Tourer Eylül Fiyatı

Zafira Tourer 1.4 140 HP Benzinli AT Enjoy Active Prestij  99.300TL

Zafira Tourer 1.6 DTH 136 HP Dizel MT Enjoy Active Prestij 105.700TL

2016-opel-zafira-tourer

2016-opel-zafira-tourer

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git