Opel’de Yıl Sonuna Özel Fırsatlar

Opel'de Yıl Sonuna Özel Fırsatlar

Opel’de Yıl Sonuna Özel Fırsatlar

Opel, en prestijli otomobil markaları arasında gösteriliyor ve ülkemizde de çok geniş bir kitle tarafından kullanılıyor. Ürettiği modeller ile her sene piyasada söz sahibi markalar arasında kendisine yer bulan Opel’in yıl sonuna özel olarak yaptığı kampanyalar son derece cazip görünüyor. Fiyat konusunda önemli avantajlar sağlayan yıl sonu kampanyalarından yararlanmak için geç kalmamanızı tavsiye ediyoruz. Opel’in en çok satılan modellerinden birisi olan Corsa’lar 36.000 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Bunun yanı sıra Opel Corsa almak isteyen müşteriler için Opel Finans tarafından verilen 48 ay vadeli 12.000 TL’lik kredi sayesinde ayda 333 TL ödeyerek yeni aracınıza sahip olabilirsiniz. Şu an için Opel’in en çok beğenilen modeli haline gelen İnsignia’larda ise alt limit 77 bin TL’den başlıyor. 77 bin TL’lik fiyatlar ile sahip olabileceğiniz Opel İnsignia’larda 48 ay vadeli 30 bin TL’lik kredi avantajları da bulunuyor. Bu sayede ayda 834 TL ödeyerek sıfır İnsignia’ya sahip olabiliyorsunuz.

Opel modelleri arasından Yeni Astra HB’yi beğenenlerin ise en düşük 47 bin TL’yi gözden çıkartması gerekiyor. Yeni Astra Sedan modelleri içinde fiyat hemen hemen aynı oluo başlangıç seviye 48 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Opel ailesinin bir diğer üyesi olan Mokka’lar ise 61 bin TL’lik fiyatlarla sahip olunabilecek bir araç diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Peugeot 208 Eylül 2014 Kampanyası! başlıklı makalemizde Peugeot 208 Kampanyası, Peugeot Eylül 2014 Kampanası ve Peugeot Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git