Panelvan Araç Nedir

Panelvan Araç Türleri

Panelvan Araç Türleri

Her geçen gün biraz daha popüler hale gelen panelvan araçlar, önceleri ticari maksatlarla satın alınırken günümüzde yavaş yavaş ailelerinde tercihi haline gelmiş durumda diyebiliriz. Özellikle kalabalık aileler ya da seyahat etmesini seven aileler için ideal bir tercih olarak karşımıza çıkan panelvan araçlar kullanışlı yapısı ile dikkat çekiyor.

Panelvan Araç Özellikleri

Panelvan Araç Özellikleri

3 ile 5 metre arasında değişen kapalı kasası bulunan bu araçlar yük taşımacılığı için en ideal seçeneklerden birisi olarak gösteriliyor. Normal şartlarda yük taşımacılığını kamyonetlerle yakarken malın açık kasa da çevre koşullarına maruz kalıyor olması olumsuz etkiler doğurabileceği için panelvanların kapalı kasası daha cazip bir hal almış diyebiliriz.

Panelvan Modelleri

Panelvan Modelleri

Hafif ticari araç sınıfında kabul edilen panelvanların en olumsuz yanı ise satın aldığınız aracın ruhsatta kamyonet olarak gözükmesi fakat MTV ödeyeceğiniz sıra ücretlendirmenin panelvan sınıfına uygun olarak yapılmasıdır diyebiliriz. Bu durumda ister istemez kafa karışıklıklarına sebebiyet veriyor.

Panelvan Araçların Teknik Özellikleri

Panelvan Araçların Teknik Özellikleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git