Peugeot 208 Eylül 2014 Kampanyası!

Peugeot 208 Kampanyası

Peugeot 208 Kampanyası

Araç kullanımı arttıkça firmaların çıkardıkları araç modelleri ve yaptıkları araç kampanyaları da artış göstermektedir. Çok cazip kampanyaların oluşturulduğu araçlara sahip olabilmek için eylül ayı gibi sonbahar aylarını tercih edebilirsiniz. Var olan aracınızı değiştirmek ve yeni bir araç sahibi olabilmek için eylül ayı Peugeot kampanyasını kaçırmayın!

Peugeot 208 modelini kampanyalı ve ödeme kolaylıkları ile satışa sunan Peugeot firması araba isteyen kişilere bu şekilde yardımcı oluyor. Eylül ayı içerisinde geçerli olan bu kampanya dahilinde düşük seviyeli kredi imkanlarına da ulaşabilirsiniz. Herhangi bir şart olmaksızın eylül ayı içerisinde Peugeot 208 modeline ulaşabileceksiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için bir Peugeot yetkili satıcısına gelmeniz yeterli. Peugeot 208 1.2 modelini tercih ederseniz bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bu modeli seçerseniz üstelik tek avantajı ödeme kolaylığı da olmuyor. Aynı zamanda yakıt tüketimi konusunda da avantajlı olan bir araca sahip olmuş oluyorsunuz. Çünkü araca yapılan testler sonucunda 100 kilometrede 3.9 litre benzin kullanımı olduğu saptanmıştır. Her iki yönden de avantaj sahibi olmak sizin elinizde. Geç kalmadan bir Peugeot yetkili satıcısına giderek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Peugeot Eylül Kampanyası

Peugeot Eylül Kampanyası

Peugeot Kampanyası

Peugeot Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git