Peugeot 208 Şimdi Al 2015’te Öde Kampanyası

208 Temmuz Kampanyası

208 Temmuz Kampanyası

Son zamanlarda ürettiği otomobillerle hızlı bir çıkış sağlayan Peugeot, en çok sevilen ve ülkemizde oldukça fazla sayıda satılan modellerinden birisi olan 208’de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ufak görünmesine rağmen sahip olduğu bagaj hacmi ve geniş iç mekanı ile şaşırtıcı derecede farklı bir tasarıma sahip olan aracın, kendine özgü havası ve yakaladığı ambiyans, herkesin sahip olmak isteyeceği bir türden. Şimdi bu sıradışı araca sahip olmanın çeşitli yolları bulunuyor. Bunlardan birisi  gerçek sürüş keyfi sunan 208 Temmuz kampanyası.

 

Peugeot 208 Kampanyası

Peugeot 208 Kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında, aracınızı şimdi alıp 2015 yılında ödemeye başlıyorsunuz. Yüzde 0.99 faiz oranlarıyla 30bin TL kredi fırsatında, 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Üstelik Peugeot Finans kredilerinde ödenmesi gereken aylık kredi tutarı ise yalnızca 1.090,68 TL.  Topla basit maliyet oranının yüzde 1.28, toplam yıllık maliyet oranının ise yüzde 15.41 olduğu kredi fırsatı, bu araca sahip olmanız için sizlere sunuluyor. Ancak kampanya görselleri ile satışı yapılacak aracın hakkında farklılıklar olabileceğini hatırlatmakta fayda var. Daha detaylı bilgi için ise size en yakın Peugeot Yetkili Satıcısı’na gidebilirsiniz.

Peugeot 208 Şimdi Al 2015te Öde

Peugeot 208 Şimdi Al 2015te Öde

Bir önceki yazımız olan Renault Ticari Araçlar Özel Finansman Kampanyası başlıklı makalemizde Mayıs Ayı Renault Ticari Araçlar, Mayıs Ayı Ticari Araç Kampanyası ve Renault Ticari Araç Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git