Peugeot 208’lerde Aralık Kampanyası

Peugeot 208'lerde Aralık Kampanyası

Peugeot 208’lerde Aralık Kampanyası

   

 Çok az araç, piyasaya çıktığı dönemde tüm otomobil sektörünü etkileyecek düzeyde bir satış rakamına ulaşma başarısı sergilemiştir. Bunlardan birisi de Peugeot tarafından çıkartılan 208 modeli diyebiliriz. 208’ler ilk olarak ülkemizde satışa çıktığında çok ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştı. Modelin hem görüntüsü hem de sahip olduğu donanımlar sebebiyle büyük bir ilgi gördüğünü söylemek doğru olacaktır. Hal böyle olunca da uzun yıllardır 208 serisi araçlar sürekli olarak gündemde kalmayı başardı ve ülkemizdeki popüler modellerden birisi oldu. Bu durumun farkında olan Peugeot aralık ayı için yaptığı özel kampanya ile 208 modelinin satışlarını daha da yukarılara çekmek istiyor.

Peugeot 208 model araçlar şu an için 37 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta bulunuyor. Bu fiyatları ödeyebilmek için aynı zamanda Peugeot tarafından sizlere sunulan cazip kredilerinden de yararlanabiliyorsunuz. Şu an için sadece aralık ayı süresince gereçli olan 20 Bin TL krediyi 20 ay vade ile alabiliyorsunuz. Üstelik bu kredinin % 0 faiz ile sizlere sunulduğunu da belirtmeliyiz. Kredi kampanyasının son derece cazip olduğunu belirtmeliyiz. Hem kaliteli bir otomobil sahibi olmak istiyor hem de bütçenizi fazla zorlamak istemiyorsanız eğer Peugeot 208 sizler için ideal tercihlerden birisi olacaktır. Bu kredi fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Renault Kampanyası! başlıklı makalemizde Renault Araçlarında Kampanya, Renault Kampanyaları ve Renault Sonbahar Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git