Peugeot Nisan Ayı Kampanyası

Yenilenmiş 208 Fiyatları

Yenilenmiş 208 Fiyatları

   Piyasaya ilk giriş yaptığı günden bu yana devamlı olarak yükselen bir grafik çizen Fransız otomotiv devi Peugeot, geçtiğimiz seneyi gayet başarılı bir şekilde tamamladı. Satış rakamları ve müşterilerden gelen geri bildirimlere bakıldığında otomobil üreticisinin oldukça iyi bir sene geçirdiğini söyleyebiliriz. Bu seneye de hızlı bir giriş yaparak peşi sıra kampanyaları hayata geçiren Peugeot¸beklendiği gibi nisan ayı içinde özel bir fırsat paketi hazırlamış durumda.

Peugeot 2008 Fırsatları

Peugeot 2008 Fırsatları

Peugeot nisan ayı boyunca 208 modeli için özel bir finansman kredisi sunuyor. 20 Bin TL’lik kredi çekerek yeni bir Peugeot 208 sahibi olmak isteyenler, çektikleri krediyi 20 ay vadeyle ve %0.79’luk faiz oranıyla ödüyorlar. Bunun yanı sıra Peugeot Tepee ve Bipper Tepee modelleri içinde bir finansman desteği tasarlayan Peugeot, 20 Bin TL’lik krediyi gene 20 ay vadeyle fakat bu sefer %0 faiz oranıyla sizlere sunuyor.

Peugeot Tepee 2015 Avantajları

Peugeot Tepee 2015 Avantajları

Peugeot’nun kampanyaları bu kadarla da sınırlı değil. Son dönemde ilginin giderek arttığı modeller olan 2008 Allure ve Active e-HD-i için düz vites fiyatına otomatik vites araç satın alma imkanı sunan Peugeot, 2008 Allure modelinde 1.500 TL’lik cam tavanı ise bedava olarak sizlere sunuyor. Tüm bunların dışında Peugeot servis paketleriyle de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Peugeot 308 Nisan Kampanyası

Peugeot 308 Nisan Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Renault ve Dacia'dan Servis Kampanyası başlıklı makalemizde Dacia, Dacia Kampanya ve Otomobil Servis Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git