Renault Ağustos 2014 Kampanyası

Renault Ağustos 2014 Kampanyası

Renault Ağustos 2014 Kampanyası

Otomobil firmalarının rekabetleri sonucunda pek çok taşıt kampanyası sunulmuştur. Bankaların sağladıkları kredi imkanları, araç firmalarının sağladıkları ödeme kolaylıkları ile birleşince araba sahibi olmak isteyenler için güzel avantajlar oluşmuştur. Ağustos ayı itibari ile Renault’un oluşturduğu kampanyalar ile bir Renault sahibi olabilirsiniz.

Renault firması ağustos ayı boyunca alacağınız nakit otomobillerde yardım sağlıyor. Hiçbir ön koşul ve şart olmaksızın oluşturulan kampanyadan yararlanmak için ödeme planınızı peşin, nakit olarak ayarlamalısınız. Eğer nakit olarak Renault sahibi olmak isterseniz binek otomobiller de 4000 TL’lik bir indirim sahibi olabilirsiniz. Firma bu ay içerisinde alınacak araçlarda bu fırsatı oluşturmuştur. Nakit alımı yapamam derseniz taksit imkanı da sizleri bekliyor. Ağustos ayı içerisinde bir Renault sahibi olmak isterseniz sabit faiz fırsatına sahip olabilirsiniz. Peşin ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız araç ücretinin büyük bir kısmını taksitlendirerek sabit faiz oranı ile sahip olabilirsiniz. Bir Renault yetkili satıcısına uğrayarak kampanyalar hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Renault Ağustos Kampanyası

Renault Ağustos Kampanyası

Renault Araç Kampanyası

Renault Araç Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git