Renault Aralık Ayı Kampanyası

Renault Aralık Ayı Kampanyası

Renault Aralık Ayı Kampanyası

   

Ülkemizdeki popüler otomobil üreticilerinden birisi olan Renault, 2014 senesini son derece verimli geçirdi. Önemli sayılabilecek satış rakamlarına ulaşan marka her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Kaliteli modeller üretiyor olmasının yanı sıra satış sonrasında sağladığı servis hizmeti ile de sektörün önde gelen isimlerinden birisi olan Renault, aralık ayının son haftalarında yaptığı kampanyalar ile otomobil piyasasını hareketlendirecek gibi görünüyor. Renault tarafından yapılan kampanyada sıfır faiz imkanları sunuluyor. Renault’nun tüm binek araçlarında geçerli olan bu fırsatın yanı sıra Kangoo Multix modelinde de sıfır faiz avantajından yararlanabiliyorsunuz. Gelelim sıfır faizli kredilerin detaylarına. 30 bin TL’ye 12 ay vadeli kredi son dönemde en çok tercih edilen tür. Bunun yanı sıra 12 Bin TL’ye 36 ay vadeli ya da 18 bin TL’ye de 18 ay vadeli kredi seçenekleriniz bulunuyor. Bu üç kredi türünden herhangi birisini seçerek son model bir Renault’ya sahip olabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız.

Biraz önce bahsettiğimiz kredi türlerinden yararlanamayanlar için Maxxi Korumalı %0.69 ya da Maxxi Korumasız %0.79 faizli kredilerden yararlanabiliyorsunuz. Krediler sayesinde uygun ödeme imkanlarını kullanarak yeni bir Renault araca sahip olabiliyor ve bu eşsiz deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Volswagen'den Sabit Kur Avantajı başlıklı makalemizde Sabit Kur ve Volswagen'den Sabit Kur Avantajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git