Renault Fix Paketlerde %15 İndirim Kampanyası

Renault Fix Kampanyası

Renault Fix Kampanyası

Renault Fix paket ile servis giderlerinizi en aza indiriyor, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarıyor. Renault sahipleri her zaman olduğu gibi şimdide kazançlı çıkmaya, ekstra hizmetlerle daha uygun koşullarda araçlarının bakımlarını yaptırma hakkına sahip oluyorlar. Farklı teknik servislerde şüpheli parça ve düşük işçilik yerine, orjinal parçalarda profesyonel işçilik ile hizmet alıyor. Üstelik indirimlerle birlikte.

Renault Kampanyalar

Renault Kampanyalar

Şimdi kampanya kapsamında tüm katılımcı Renault servislerinde, %15 indirim ile fix paket bakım ve  onarım kampanyasından sizlerde faydalanabilirsiniz. Araç sahipleri, arka ve ön fren balataları,aksesuar fix paketlerini ve silecek süpürgelerini, aksesuar fix paketlerini ve 2012-2013-2014 model Renault araçlarda geçerli olan indirim fırsatı ile Worldcard’a 6 taksit, Maximum Kart’a 6 taksit ve Paraf Kart’a 8 taksit imkanı ile yararlanbilir.

Renault Fix Paket Kampanyası

Renault Fix Paket Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Sararmış Araba Farları Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Araba Farı Parlatma Yöntemi, Araba Farı Temizleme İşlemi ve Araba Farı Temizleme Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git