Renault Kadjar Kasım Kampanyası

Renault’un en yeni üyelerinden birisi olan Kadjar, kendi segmentinin de en iyilerinden birisi olmayı başardı. Piyasaya yeni giriş yapmış olsa da etkileyici tasarımı sayesinde kısa sürede çok sayıda kişinin dikkatini çeken araç, kasım ayı içerisinde daha da fazla kişi tarafından tercih edilecek gibi görünüyor.

2015 Model Renault Kadjar

2015 Model Renault Kadjar

Renault’un crossover-SUV segmenti otomobil olan Kadjar, sıra dışı bir tasarıma sahip. Normalde söz konusu segmentteki araçların handal görüntüye sahip olmasını bekleriz fakat Kadjar’da durum pekte öyle değil. Tasarımında kullanılan kıvrımlı hatlar sayesinde son derece çevik ve hızlı bir görüntü oluşturulmuş durumda.

2015 Renault Kadjar İç Tasarım

2015 Renault Kadjar İç Tasarım

Kasım ayı içerisinde geçerli olacak kampanya dahilinde bir Kadjar almak isterseniz finansman desteklerinden yararlanabilirsiniz. Renault’un gerçekleştirdiği finansman desteğinde 48 Bin TL’ye kadar ki kredilerinizi 48 aya varan vadelerle alabiliyorsunuz. Üstelik Maxxi Korumalı %1,09, Maxxi Korumasız 1,19 faiz oranlarından kredi kullanacağınızı da unutmamalısınız.

2015 Renault Kadjar Renk Seçenekleri

2015 Renault Kadjar Renk Seçenekleri

Sözünü ettiğimiz kampanya kasım ayı boyunca geçerli olacak bu yüzden de biraz hızlı karar vermekte fayda var. Ayrıca söz konusu finansman desteği 2015 Renault Kadjar perakende satın alımları için geçerli olacak. Finansman desteğinden yararlanabilmek adına Renault’un sunduğu diğer kampanyalardan da yararlanmamış olmanız gerekiyor.

SUV Segmenti Renault Kadjar

SUV Segmenti Renault Kadjar

Bir önceki yazımız olan 2018 Volkswagen Modelleri Ekim Ayı Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Volkswagen, 2016 Volkwagen ve 2016 Volkwagen Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git