Renault Kampanyası Ocak’ta Devam Ediyor

Renault Ocak Kampanyası

Renault Ocak Kampanyası

Renault geçtiğimiz aralık ayında yaptığı kampanya ile otomobil piyasasını hareketlendirmeyi başarmıştı. Tüm binek araçları kapsayan kampanyada uygun fiyatlarla kredilendirme olanağı sağlayan Renault bu sayede 2014 model 0 araç sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürdü. Ciddi manada bir talep ile karşılaşan Renault aralık ayının sonunda biteceği açıklanan kampanyayı 12 Ocak tarihine kadar uzattığını duyurdu. Binek araçların yanı sıra Kangoo Multix modelini kapsayan kampanya sayesinde 12 ay vadeli 36 bin TL, 36 ay vadeli 12 bin TL yada 18 ay vadeli 18 bin TL kredi seçenekleri bulunuyor. Herkesin kendi bütçesine göre bir kredi bulabileceği bu kampanya sayesinde 0 bir araç sahibi olabileceksiniz.

Bahsettiğimiz kredi türlerinin dışındaki finansman seçeneklerinde ise Maxxi Korumalı kredilerde %0.69, Maxxi Korumaz Krediler de ise %0.79 faiz oranlarından kredi seçenekleri de sunuyor. Bunun yanı sıra tüzel kişilikler ve serbest meslek erbaplarını da düşünen Renault, peşinatsız olarak istedikleri araç bedelinin %100’üne kadar kredi seçeneği bulunuyor. Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde yeni bir araç satın almak ister ve bu aracında Renault gibi kaliteli bir markaya ait olmasını arzularsanız eğer, kampanyanın son günü olan 12 Ocak tarihine kadar bu fırsattan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Volkswagen'den İndirim Avantajları başlıklı makalemizde 2015 Volkswagen, Volkswagen ve Volkswagen İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git