Renault Maksimum Kredi Kampanyası

Renualt Mayıs Ayı Kredisi

Renualt Mayıs Ayı Kredisi

Bu yıl kim yeni bir araç sahibi olmak istemez ki? Hemde uygun koşullarda daha düşük faiz oranları ile sunulan kredilerle. Ancak Renault için bu mümkün. Mayıs ayına düzenlenen Maksimum Kredi Kampanyası ile mayıs ayında herkesin bir Renault aracı oluyor. Artık hayallerinizi süsleyen Renault’lara kavuşmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Çünkü Renault’lar çok cazip fırsatlarla tüketicilerine kredi sağlıyor, ödemeleri esnetiyor ve sizler için en uygun kredi koşullarını oluşturuyor. Müşteri odaklı Renault kredisininden faydalanmak için şimdi herkes bir Renault Yetkili Satıcısı’na gidiyor, aracıyla evine dönüyor. Sizlerde yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız mayıs ayı bitmeden mutlaka bir Renault Yetkili Satıcısı’na uğrayın, kârlı çıkın.

Renault Maksimum Kredi

Renault Maksimum Kredi

Maksimum Kredi Kampanya Koşulları
  • Maksimum Kredi Finansman Kampanyası seçeneğinde, gerçek kişiler mevzuatın izin verdiği maksimum tutarda, tüzel kişiler ise krediye konu olan araç fatura bedelinin en fazla %70’i oranında kredi kullanabilirler.
  • Kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. 3-24 ay arası vadelerde %0,69, 25-48 ay arası vadelerde ise %0,89 faiz oranı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.
  • Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek modelleri için geçerlidir.
  • İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir.
  • Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’sine kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir.
  • Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.05.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.
  • Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
Mayıs Ayı Renault Kampanya

Mayıs Ayı Renault Kampanya

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git