Renault Mart 2015 Kampanyası

2015 Fluence Kampanyası

2015 Fluence Kampanyası

 

 Tüm Avrupa’da ve ülkemizde en fazla tercih edilen otomobil üreticilerinden birisi olan Renault, kaliteli modelleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Geçen seneyi iyi sayılacak bir satış rakamı ile kapatan marka, 2015 senesine de oldukça iyi başladı diyebiliriz. Geçtiğimiz iki aylık süreçte birçok rakibinden daha fazla araç satma başarısı gösteren Renault, bu başarıya ulaşırken kampanyalardan büyük destek aldı diyebiliriz. Çok sayıda kampanya ile dikkat çeken markanın mart ayı içinde bir kampanya hazırlaması bekleniyordu ve beklenen kampanya da geldi.

2015 Makyajlı Clio

2015 Makyajlı Clio

Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında tüm binek araçlarda büyük fırsatlar sunuluyor. İstediğiniz herhangi bir binek aracın yarı fiyatını peşin ödeyerek, kalan tutarı isterseniz 12 ay sonra tek seferde ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yarı tutarı peşin ödedikten sonra kalan kısmını 12 ay sonra başlamak kaydıyla 12,24 ya da 36 ay vade ile de ödeyebiliyorsunuz.

Renault Yeni Kampanyasını Duyurdu

Renault Yeni Kampanyasını Duyurdu

Eğer ki şuanda kullanmakta olduğunuz otomobil, almak istediğiniz Renault modelinin yarı fiyatını karşılıyorsa, herhangi bir ücret ödemeden takastan yararlanarak yeni otomobilinize binebilirsiniz. Bunun yanı sıra çok sayıda finansman seçeneği de sunan Renault, 2015 senesinin en çok tercih edilen markalarından birisi olacak gibi görünüyor diyebiliriz. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yeni Megane Kampanyası

Yeni Megane Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2018 Volkswagen Modelleri Ekim Ayı Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Volkswagen, 2016 Volkwagen ve 2016 Volkwagen Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Renault Mart 2015 Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Semih tozan dedi ki:

    Daha oncede istedim ama donmediler donerseniz sevinirim 5326938850

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git