Renault Ticari Araçlar Özel Finansman Kampanyası

Renault Ticari

Renault Ticari

Ticaret erbabı, araç seçiminde iyi düşünür sıkı karar verir. Uzun yıllar boyunca kullanacağı arabayı iyi araştırır ve özenle seçer. Bu yüzden Renault ticari araçlar her zaman bir adım öndedir. Üstelik Renault herkesin ticaretini kolaylaştırmak için mayıs ayına özel kampanyalarla müjdeli haberi veriyor. Artık Renault Ticari araçlar %1.10 faiz oranı ile firma tarafından verilen kredi kapsamında müşterilerini buluyor. Renault’un finansman desteği ile gerçekleşen kampanyada esnafın yüzü gülüyor, cepler bayram ediyor.  Eğer sizlerde ticaretinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak istiyorsanız, daha geniş hacimli,daha konforlu ve teknolojik Renault araçlardan birisine sahip olmak için acele edin, mayıs ayı bitmeden en yakın Renault Yetkili Satıcısı’na gidin.

Renault Ticari Araç Fiyat Tablosu

Renault Ticari Araç Fiyat Tablosu

  • Ticari Araçlara Özel Finansman Kampanyası kapsamında kullanılacak kredilerde, maksimum 66.000 TL kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade seçeneği ile %1,10 faiz oranı sunulmaktadır.
  • Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault Ticari Araçlar için geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.
  • Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.05.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.
  • Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git