Renault ve Dacia’dan Servis Kampanyası

Renault Otomobil Bakım Kampanyası

Renault Otomobil Bakım Kampanyası

  Otomobil üreticilerinin düzenledikleri kampanyalar her zaman için müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her fırsatta geniş kapsamlı kampanyalar ve fırsatlar sunan Renault ve Dacia ikilisi, bu sefer servis kampanyasıyla müşterilerinin kalbini kazanacak gibi görünüyor. “4 Yaş ve Üzeri Araç Kampanyası” adı verilen fırsat sayesinde Renault ve Dacia otomobillerinizi yetkisi servislerde yaptıracağınız bakımlarda %25 indirim kazanabiliyorsunuz.

Dacia Sandero Stepway'de Cazip Kampanya

Dacia Sandero Stepway’de Cazip Kampanya

Araç sahibi olmak sadece aracınızı iyi kullanıyor olmak anlamına gelmiyor. Aynı zamanda aracınıza gerekli özeni ve ihtiyaç halinde işinin ehli kişiler tarafından bakımını da yaptırıyor olmak demek. İşte bu noktada Renault ve Dacia’nın ortak olarak başlattıkları kampanya kapsamında, her iki markanında 4 yaş ve üzeri otomobilleri için geçerli olan orijinal yedek parça ve Elf motor yağı bakımları yetkiti servislerde %25 indirimli olarak yapılabiliyor.

Dacia Duster Servis Kampanyası

Dacia Duster Servis Kampanyası

Kimi zaman yüksek meblağları bulabilen orijinal yedek parçalarda %25’lik indirimin ne denli büyük bir avantaj sağladığının herkes farkındadır. Eğer ki sözünü ettiğimiz iki markanın 4 yaş ve üzeri otomobillerinden herhangi birisine sahipseniz, 2 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olan bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

2015 Clio'da Servis Fırsatları

2015 Clio’da Servis Fırsatları

Bir önceki yazımız olan 2018 Volkswagen Modelleri Ekim Ayı Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Volkswagen, 2016 Volkwagen ve 2016 Volkwagen Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git