Renault Yeni Kangoo Multix İnceleme

 

Yeni Renault Kangoo Multix Tasarım

Yeni Renault Kangoo Multix Tasarım

Renault’un lider modellerinden Kangoo, araç piyasasına ağırlığını koymaya devam ediyor. Üstelik şimdi bu muhteşem aracın birde Multix modeli geliyor. Diğerlerine nazaran daha ekonomik, daha çok verimli ve daha yüksek performanslı bir araç olarak ön plana çıkan Multix, sunduğu konfor ve teknolojiyle taktir topluyor. Ferah iç mekanı, geniş bagaj kapasitesi ve pratik bagaj kapağıyla tüm işleri üzerine alınan araç, hayatınızda oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor. Dinamik ivmeleri, gelişmiş süspansiyonu ve motor devirlerindeki esnekliğiyle tüm zorlukların üstesinden gelen araç, maceraperestleri de peşinden sürüklüyor. Zorlu yollara karşı üst düzey dayanım ve güç kazanımına göre tasarlanan Kangoo Multix, iddialı koyu metal detayları ve krom çerçeveleriyle çağdaş yenilikçi bir görünüş kazanırken, aynı zamanda sahip olduğu 15inç’lik alüminyum jantlarıyla da sportif bir görünüm elde ediyor.

Yeni Kango Multix İç Mekan

Yeni Kango Multix İç Mekan

Yeni Kangoo Multix; Joy, Extrem ve Touch olmak üzere üç farklı donanım sınıfına sahip. Motor olarak ise yalnızca 1.5 dCi 90 beygirlik dizel bir seçenek sunan araç, buna rağmen gücünden ve ekonomikliğinden bir şey kaybetmeden herkesin ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebiliyor. 46.000 TL başlangıç fiyatıyla tüm yetkili satıcılarında satılan Yeni Renayult Kangoo Multix, 660litre bagaj hacmine sahip ve arka koltukları katlandığı taktirde  bu rakam 2600dm3’3 kadar çıkabiliyor. Sekiz farklı renk seçeneğine sahip olan araçta sticker aksesuarı ise opsiyonel olarak müşterilerine sunuluyor.

Yeni Renault Kangoo Multix

Yeni Renault Kangoo Multix

Bir önceki yazımız olan Yeni Peugeot 308 Özellikleri (İnceleme) başlıklı makalemizde Yeni Peugeot 308 İnceleme, Yeni Peugeot 308 Motor Seçenekleri ve Yeni Peugeot 308 Teknik Özellikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git