Seat Ocak Ayı Kampanyası

Seat Leon

Seat Leon

Seat ülkemizde ve özellikle Avrupa’da fazlasıyla tercih edilen otomobil üreticilerinden birisi. Bu kadar tutulan bir marka olmasının altında yatan en önemli sebep olarak kendine has görüntüye sahip modeller üretiyor olması gösterilebilir. Seat, son dönemde kalitelisini ve müşterilerine sağladığı satış sonrası destek gibi konularda kendisini geliştirirken, bununla bağlantılı olarak satış rakamlarında da önemli bir artış yaşamış durumda. Seat tarafından üretilen ve son yıllarda çok fazla tercih edilen Leon ve Ibiza modellerinde Ocak ayına özel olarak kampanyalar düzenliyor. Ciddi anlamda beğenilen bu iki modelde gerçekleştirilen indirim kampanyası sayesinde sizlerde Seat ailesinin yeni üyeleri olabilirsiniz.

Biraz öncede söylediğimiz gibi Leon ve Ibiza modelleri gerçekten çok sevildi. Özellikle Leon, yırtıcı görüntüsü, düşük yakıt tüketimi ve buna karşılık verdiği yüksek performans sayesinde otomobil tutkunları için apayrı bir araba halini aldı. Seat’ın yaptığı kampanya kapsamında 2014 model Seat Leon 1.6 TDI DSG araçları 68 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra 2 bin TL’lik bir indirimden de yararlanma şansınız olduğunu belirtmeliyiz. İndirim fırsatının son derece cazip olduğunu belirtmeliyiz. Aynı zamanda Leon otomobile vereceğiniz paranın karşılığını da fazlasıyla alacaksınız diyebiliyoruz.

Gelelim Seat’ın bir diğer popüler aracı olan Ibiza modeline. Bu model de 34 bin 200 TL’lik anahtar teslim fiyatı mevcut ve aynı şekilde indirimler söz konusu olduğunu belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Seat'tan İndirim Kampanyası başlıklı makalemizde Seat, Seat İndirim ve Seat Kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git