Seat Tuvtürk Muayene Öncesi Kontrolü

Seat Tuvtürk

Seat Tuvtürk

Araçlarımızın muayenelerini yaptırmak ve bunu belgelemek, her ülkede olduğu gibi ülkemizde de kanunlar gereğince yapılması gerekenler yasal yükümlülükler arasında. Muayenesi zamanında yapılmayan bir araç,hem sizin hemde sizinle birlikte trafikte yol alan kişilerin hayatlarını tehlikeye atabilir. Bu nedenle bu hayati konuya oldukça önem vermemiz gerekiyor. Burada bizlere düşen işleri kolaylaştırmak adına araç markaları da sürücülerine yol gösterici ve yardımcı oluyorlar. Hem muayene işlemlerini kolaylaştırmak, hemde sürücülerine bu konuya önem vermesini sağlamak isteyen Seat bu konuda öncü davranıyor.

 

Seat Araç Muayene Kampanyası

Seat Araç Muayene Kampanyası

Müşteri odaklı yaklaşımıyla kalitesini ortaya koyan Seat, gerçekleştirdiği çözüm olanakları ile tam memnuniyeti hedefliyor. Doğuş Otomotiv ve Seat ortaklığı ile gerçekleştirilen satış sonrası hizmet, kalite anlayışını ortay çıkarıyor. Yeni düzenlenen kampanya ile Seat sizleri Tuvtürk’e kendisi gönderiyor. Hemde aracınızın muaynesinde bulunan tüm eksiklerini de tamamlayarak. Muayene öncesini kapsayan bu araç kontrol prosedürü ile tüm Seat sahipleri,  Seat Yetkili Servisleri’nden randevu aldıktan sonra belirlenen tarihte Yetkili Servislere gidiyorlar ve araçlarının eksiklerini tespit ettiriyorlar. Aracın Tuvtürk randevusu öncesi yapılan bu hizmet sayesinde muayene istasyonlarına gidenler gönül rahatlığıyla araçlarına yeni muayene belgelerini aldıktan sonra kolayca trafiğe çıkıp güven içinde araçlarını kullanabiliyorlar. Eğer sizlerinde araç muayene tarihleri yaklaştıysa, hemen aracınızla bir Seat Yetkili Servisi’ne gidip aracınızı randevuya hazırlayın.

Seat Servis

Seat Servis

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git