Skoda 2014 Ekim Kampanyası!

Sukoda 2014 Kampanyaları

Sukoda 2014 Kampanyaları

Ülkemizde Skoda firması çok fazla kullanıcısı olmayan bir araç markası olmakla birlikte en çok Rapid, Yeti ve Skoda Superd modellerini satabilmiştir. Trafikte bu üç modeline rastlanan firmanın yeni modellerini çıkarması ile de 2014 model araçların kampanyalarına daha çok yer verilmeye başlanmıştır. Eğer bu 2014’de bir Skoda sahibi olmak istiyorsanız bu saydığımız üç modelinde şu sıralar piyasa fiyatlarının çok aşağılarında olduğunu söylemek mümkün.

Skoda Yeti Kampanyaları

Skoda Yeti Kampanyaları

Eğer ekim ayı içerisinde Skoda sahibi olmak isterseniz eski arabanızı getirip 1000 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz. Buna ek olarak da indirimli fiyat uygulaması ile beraber toplamda 3000 TL daha uyguna bir Skoda sahibi olabilirsiniz. Bu indirim kampanyaları dışında ayrıca kişiye özel kredi imkanlarına da sahip olabilirsiniz. %1.02 faiz oranı ve 48 aya kadar vadeli ödeme seçeneklerinin belirlenebildiği kampanyalar ekim ayı içerisinde geçerli olacağı için, Skoda sahibi olmak isteyen biri iseniz geç kalmadan bir yetkili satıcısına gelmelisiniz.

Sukoda Rapid Kampanyası

Sukoda Rapid Kampanyası

Sukoda Superb İç Tasarımı

Sukoda Superb İç Tasarımı

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git