Skoda Haziran Kampanyası

Skoda Takas İndirimi Kampanyası

Skoda Takas İndirimi Kampanyası

Otomobil sektöründe Çeklerin iddialı firması olan Skoda, her dönem yaptığı kampanyalarına bir yenisini daha eklemiş durumda. Bu güne kadar aylık olarak kampanya hazırlamasıyla alıştığımız Çek firması, Haziran ayına özel yaptığı kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Skoda Rapid Spaceback

Skoda Rapid Spaceback

Skoda’nın son yıllarda en fazla beğeni toplayan aracı kuşkusuz Skoda Superb. Kendi segmentinin en lüks araçlarından birisi olan otomobil hem konforu hem de kalitesi ile birçok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Eğer ki sizlerde bu eşsiz otomobile sahip olmak isterseniz Skoda tarafından başlatılan takas indirimleri yüzünü güldürecektir. 2015 model sıfır Skoda Superb’ler için geçerli olan kampanyada 2.500 TL’lik takas indiriminden yararlanma şansınız bulunuyor. Bu da sizler için önemli bir avantaj sağlıyor.

Skoda Octavia Takas İndirimi

Skoda Octavia Takas İndirimi

Skoda’nın diğer otomobilleri olan Octavia ,Rapid Sedan,Rapid Spaceback’lerde ise gene takas indirimi söz konusu. Fakat bu sefer 1.000 TL’lik bir indirimden söz edebiliriz.

Eğer ki siz takas indiriminden faydalanmak istemiyor, onun yerine finansman desteklerini kullanmak istiyorsanız bu noktada da 48 aya kadar varan vadelerle kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik çektiğiniz kredileri % 0.99’luk faizlerle alacağını da unutmamakta fayda var. Son olarak kampanyanın 15 Haziran’a kadar geçerli olduğunu da belirmek gerekiyor.

Skoda Superb Takas İndirimi Fırsatları

Skoda Superb Takas İndirimi Fırsatları

Bir önceki yazımız olan Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar, Fenni Muayene ve Fenni Muayene Cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git