Skoda Mart Ayı Kampanyası

2015 Superb Kampanyası

2015 Superb Kampanyası

  Ülkemizde de her geçen gün daha fazla kişi tarafından talep edilir hale gelen Skoda, geçtiğimiz senenin “kazananları” arasında dahil edebileceğimiz bir marka. Satış rakamları ve müşterisinin üzerinde oluşturduğu intiba gibi kriterler göz önünde bulundurulduğunda gerçekten iyi bir yılı geride bıraktığını söyleyebileceğimiz marka2015 senesine de hızlı bir giriş yapmayı başarmış ve hem Ocak hem de Şubat aylarında gerçekleştirdiği kampanyalarla yakaladığı ivmeyi devam ettirmişti. Bu ivmeyi kaybetmek isteyen Skoda’nın Mart ayında da bir kampanya yapmasını bekliyorduk ki, beklediğimiz açıklama Skoda tarafından yapıldı.

2015 Yeti Kampanyası

2015 Yeti Kampanyası

İlk olarak kampanya ile ilgili olarak dikkat çeken en önemli detayın tüm 2015 model araçları kapsıyor olmasıdır diyebiliriz. En son teknoloji kullanılarak üretilen sıfır araçların bu kampanyaya dahil edilmesi hoş bir durum olarak görülüyor. Gelelim kampanyanın içeriğine. Skoda’nın en çok tutulan modelleri arasında gösterilen Yeti ve Superb’lerde 2.500 TL’lik bir takas indirimi başlatan Skoda, Octavia’da ise 1.000 TL’lik takas indirimi uyguluyor.

Rapid Spaceback Skoda Kampanya

Rapid Spaceback Skoda Kampanya

Aynı şekilde Rapid ve Rapid Spaceback modelleri için de uygulanan takas indirimi tutarı 1.000 TL olarak belirlenmiş durumda. Takas indirimlerinden faydalanmak yerine finansman desteği almak isteyenler için ise %1.02’lik faiz oranları ile kredi imkanı sunuluyor.

Skoda Octavia Kampanya

Skoda Octavia Kampanya

Bir önceki yazımız olan Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar, Fenni Muayene ve Fenni Muayene Cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git