Skoda Nisan Ayı Kampanyası

2015 Skoda Rapid Spaceback'te Özel Fırsat

2015 Skoda Rapid Spaceback’te Özel Fırsat

Skoda son dönemde yükseliş içerisinde olan bir marka. Otomobil üreticileri arasında oldukça prestijli bir yere sahip olan markanın bu yükselişinde müşterilerine sunduğu çok kaliteli araçlar ve satış sonrası sağlanan hizmetin önemli bir payı var. Bir diğer etken ise Skoda’nın düzenli olarak hayata geçirdiği kampanyalar. Geçtiğimiz 3 aylık süreçte de birbirinden avantajlı kampanyalar yapan marka adeti bozmuyor ve nisan ayı içinde bir kampanya yapıyor. Peki Skoda’nın nisan ayı kampanyasında hangi fırsatlar sunuluyor?

2015 Skoda Superb Kampanyası

2015 Skoda Superb Kampanyası

Skoda nisan ayı boyunca geçerli olarak çok avantajlı bir takas indirimi kampanyasını başlattı. Şu sıralar markanın en fazla ilgi gören ve beğenilen aracı olan Superb ile başlayan kampanya kapsamında, anahtar teslim fiyatı üzerinden Skoda Superb’nin takas indiriminden yararlanmanız halinde ekstra olarak 2.500 TL’lik bir indirimden yararlanabileceksiniz. Bu sayede hem elinizdeki aracı satmakla uğraşmayacak hem de ciddi bir indirimden yararlanabileceksiniz. Kampanya tabi ki sadece Superb ile sınırlı değil.

2015 Skoda Yeti Avantajlı Fırsatlar

2015 Skoda Yeti Avantajlı Fırsatlar

Markanın bir diğer popüler modeli olan Yeti’lerde de Superb gibi 2.500 TL’lik bir takas indirimi söz konusu. Kampanyadan nasibini alan diğer modeller ise Octavia, Rapid ve Rapid Spaceback modelleri oluyor. Bu modellerde de 1.000 TL’lik bir indirim uygulanıyor. Son olarak geçtiğimiz haftalarda satışına başlanan Fabia modelinde de 1.500 TL gibi bir indirim söz konusu. Bunların yanı sıra Skoda’nın sunduğu finansman kampanyasında yararlanmak isterseniz eğer %1.02 gibi bir faiz oranı kredi kullanabilirsiniz. Kısacası nisan ayı yeni bir Skoda almak için en ideal zaman dilimi diyebiliriz.

2015 Yeni Fabia'da Takas İndirimi

2015 Yeni Fabia’da Takas İndirimi

Bir önceki yazımız olan Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar, Fenni Muayene ve Fenni Muayene Cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git