Skoda Şubat Ayı Kampanyası

Skoda Rapid Spaceback

Skoda Rapid Spaceback

Her geçen gün ülkemizde daha fazla kişi tarafından tercih edilir hale gelen Skoda, yeni yılda da bir önceki senede olduğu gibi kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz seneyi iyi sayılabilecek bir satış rakamı ile kapatan marka, özellikle Superb modeli ile büyük bir ilgi toplamayı başarmıştı. Bu modelin tüm Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de ciddi manada tutulmuş olması, Skoda’nın kalitesini herkese ispat etmesine olanak sağlamıştı. Yeni yılda da özellikle Superb modeline olan ilgiyi daha da arttırabilmek adına 2.500 TL’lik bir takas indirimi kampanyası başlatan Skoda, bu sayede satışlarında hareketliliğin yaşanmasını sağlamış oldu diyebiliriz. Kendi segmentinde en başarılı modellerden birisi olan Superb’ye sahip olmak isteyenler için bu takas indirimin çok avantajlı bir fırsat olduğunu belirtmeliyiz.

Skoda’nın SUV segmentindeki otomobili olan Yeti’de, Skoda kampanyasından nasibine düşeni almış durumda. Yeti modelinde de 2.500 TL’lik bir takas indirimi uygulayan Skoda, bu sayede SUV segmentinin de önemli isimlerinden birisi olmayı hedefliyor. Skoda’nın şubat ayı kampanyası sadece bu iki modelle de sınırlı değil. Aile arabası olarak tasarlanan Octavia içinde takas indirimi uygulayan Skoda, 1.000 TL’lik bir kampanya başlatmış durumda. Son olarak Rapid Spaceback modeli içinde 1.000 TL takas indirimi uygulayan markanın, aynı zamanda %1.02 faiz oranı ile finansman desteği sağladığını da aklınızdan çıkartmamalısınız. Skoda’nın bu takas indirimi kampanyası 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Yani, elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar, Fenni Muayene ve Fenni Muayene Cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git