Skoda Superb Aralık Ayı Fırsatı

Skoda Superb Aralık Ayı Fırsatı 4

Skoda Superb Aralık Ayı Fırsatı 4

 Araç piyasasının etkin isimlerinden birisi olan Skoda, 2014 senesinin hızlı markalarından birisi olmayı başardı. Önemli bir satış rakamına ulaşan Skoda, son dönemde en gözde modeli haline gelen Superb’ler için özel fırsatlarla 2014 senesini güzel noktalamak istiyor. Skoda’nın lüks araç sınıfındaki temsilcisi olan Superb, yüksek donanımı, kaliteli yol sürüşü ve konforlu olması sebebiyle en çok tercih edilen araçlardan birisi olmayı başarmış durumda. Gerçek manada kaliteli bir otomobil satın almak isteyen herkesin mutlaka incelemesi gerektiğini düşündüğümüz bir model olan Superb’lerde Skoda önemli kampanyalar düzenleyerek müşterinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Öncelikle elinizdeki aracı bir Skoda Superb ile değiştirmek istediğinizde, 2.500 TL’lik bir takas indirimi fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Bu sayede, hem elinizdeki aracı hiç uğraşmadan satmış oluyor, hem de Superb modelinin fiyatından 2 bin TL’lik bir indirim almış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra Skoda tarafından verilen 48 aya kadar vadeli kredi fırsatında da yararlanabilirsiniz. Bu krediden yararlanan müşterilere aylık % 0.95 faiz uygulanıyor. Her iki kampanyanın da çok cazip olduğunu ve Skoda Superb gibi kaliteli bir aracı kullanmak için aralık ayının uygun bir dönem olduğunu belirtmeliyiz. Bu arada, kampanyalar 31 Aralık tarihinde son bulacak. O yüzden biraz elinizi çabuk tutmanızda fayda olduğunu söyleyebiliriz

Bir önceki yazımız olan Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde Fenni Araç Muayenesi İçin Gerekli Evraklar, Fenni Muayene ve Fenni Muayene Cezası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git