Sonbahara Özel Mercedes Kampanyası!

Mercedes C Serisi Kampanyası

Mercedes C Serisi Kampanyası

Firmaların yeni yıl planları sürerken, ellerinde bulundurdukları 2014 model araçları satma kampanyaları da artmıştır. Eğer siz de aracınızı değiştirmek ya da yeni araç almak isterseniz firmaların 2014 sonbahar kampanyalarını sıkı takip ederek hangi araçların indirimde olduğuna dair fikir sahibi olabilirsiniz. Mercedes firması da bu sonbaharda yapmış olduğu kampanyalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Mercedes firması, A serisi, B serisi ve C serisi için özel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde araba sahibi olmak isteyenlerin isteyeceği fırsatları sizlere sunuyor.

Örneğin Mercedes A serisi almayı düşünürseniz kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yine Mercedes B serisi için de 90.000 TL’ye kadar kredi çekebilme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca hem istediğiniz ödeme planını çıkarabilir, hem de sadece %0.80’lik bir faiz oranına sahip olabilirsiniz. Mercedes C serisi için de A ve B’de olduğu gibi çeşitli kampanyalar mevcut. Bu seride 70.000 TL’lik kredi imkanı sizleri beklerken sıfır faiz oranı da memnun edecektir. Sıfır faiz imkanının yanında ödeme süresi de en fazla 12 aya kadar çıkabiliyor. Bunu da söylemekte yarar var.

Mercedes A Serisi İç Tasarım

Mercedes A Serisi İç Tasarım

Mercedes B Serisi Fiyatları

Mercedes B Serisi Fiyatları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git