Ssangyong Aralık 2015 Kampanyası

Ülkemize henüz yeni giriş yapmış olmasına rağmen piyasaya sürdüğü modellerle birçok kişinin beğenisini kazanmayı başaran Ssangyong başlattığı yeni kampanya ile adından söz ettirecek gibi görünüyor. Birbirinden cazip fırsatlar sunan Ssangyong bu ayı oldukça hareketli geçirecek diyebiliriz.

Ssangyong Korando Sport Fırsatları

Ssangyong Korando Sport Fırsatları

Ssangyong tarafından başlatılan kampana dahilinde markanın en dikkat çekici tasarımlarından birisi olan 2015 model Tivoli’lere şimdi sahip oluyor, ödemelerini ise 2016’da yapmaya başlıyorsunuz. Böylelikle taksit erteleme imkanından faydalanıyorsunuz.

2015 Ssangyong Rodius Takas İndirimi

2015 Ssangyong Rodius Takas İndirimi

Ssangyong’un en fazla satılan modeli olan Rexton’da ise satışlar 147.950 TL’den başlıyor fakat söz konusu modelde ciddi bir indirim uygulanabiliyor. 6 Bin TL’ye varan indirimler sayesinde Rexton gibi heybetli ve kaliteli bir araca sahip olurken aynı zamanda cebinizden çıkacak olan tutarı bir nebze de olsa azaltabiliyorsunuz.

2015 Ssangyong Rexton Kampanyası

2015 Ssangyong Rexton Kampanyası

Ssangyong’un Rodius modelinde ise cazip takas indirimleri uygulanıyor. Eğer ki aralık ayı boyunca 2015 model Rodius sahibi olmak isterseniz hem 6 Bin TL’lik takas indiriminden faydalanabileceksiniz hem de ödemelerinize 2016’da başlayacaksınız. Bunun yanı sıra Korando Sports modeli içinde özel bir kampanya başlatan Ssangyong 50 Bin TL’lik finansman desteğini 24 ay vade ile sizlere sunuyor. Üstelik söz konusu finansman desteği için %0,97’lik bir faiz uygulanıyor.

2015 Model Ssangyong Tivoli Fırsatları

2015 Model Ssangyong Tivoli Fırsatları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git