Ssanyong Kasım Ayı Kampanyası

Ülkemizdeki otomobil piyasasına çok hızlı bir giriş yapan Ssanyong pazar payını her geçen gün biraz daha arttırmayı başarıyor. Kaliteli modelleriyle kendini gösteren marka kasım ayı boyunca geçerli olacak kampanyası sayesinde daha fazla kişinin dikkatini çekecek gibi görünüyor.

2015 Model Ssangyong Rexton Fırsatları

2015 Model Ssangyong Rexton Fırsatları

Ssanyong tarafından hayata geçirilen kampanya dahilinde şu sıralar en fazla tercih edilen modellerden birisi olan Tivoli’ye uygun fırsatlarla sahip olabiliyorsunuz. 69.750 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilen Tivoli modelini isterseniz “Şimdi Al, 2016’da Öde” kampanyası sayesinde taksit erteleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Tivoli modeli için finansman desteği de sunan Ssanyong, 36 aya kadar vadeli %1,29’luk faizlerden de yararlanmanıza imkan sağlıyor.

2015 Ssangyong Rodius Fiyatları

2015 Ssangyong Rodius Fiyatları

Ssanyong’un bir diğer popüler modeli olan Rexton’da ise hem taksit erteleme hem de takas indiriminden faydalanma şansınız mevcut. 147.950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Rexton modeline sahip olmak isterseniz takas indirimi sayesinde 6 Bin TL’lik indirimi kullanabilirsiniz.

2015 Ssangyong Tivoli Kampanyası

2015 Ssangyong Tivoli Kampanyası

Ssanyong markasının şu sıralar giderek daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlanan Rodius modeli için de “Şimdi Al, 2016’da Öde” kampanyası devam ediyor. Bu kampanya ile taksitlerinizi 3 ay erteleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra 6 Bin TL’lik takas indirimi ve 36 ay vadeli %1,29’luk faizli finansman desteklerinden de yararlanabilirsiniz.

2015 SSangyong İndirimleri

2015 SSangyong İndirimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git