Total’den Ramazan Kampanyası

Total'den Ramazan Fırsatı

Total’den Ramazan Fırsatı

Ramazan ayı bereketiyle beraber geliyor. Ramazan ayı itibariyle pek çok otomobil üreticisinin yaptığı gibi akaryakıt firmaları da kampanyalarına başlamış durumda. Bu alan ilk kampanya düzenleyen firma ise Total oldu.

Total'den 2 Kat Puan

Total’den 2 Kat Puan

Total 18 Haziran itibariyle başlattığı kampanya çerçevesinde anlaşmalı istasyonlardan alacağınız tüm akaryakıt ve otogazlarda 2 kat Total Puan veriyor. Bilindiği üzere Total Puan’lar düzenli olarak yapılan alışverişler sayesinde ciddi bir avantaj sağlıyor. Kampanya dahilinde yaptığınız alışverişlerde ise artık iki kat daha fazla puan kazanacaksınız. Fakat kampanyadan yararlanabilmek adına Club TOTAL Card sahibi olmanız gerekiyor. Eğer ki bu karta sahip değilseniz yaptığınız alışverişlerden iki kat puan kazanamıyorsunuz. Club TOTAL Card sahibi olabilmek içinde iki farklı seçeneğiniz mevcut.

Akaryakıt ve Otogaz Kampanyası

Akaryakıt ve Otogaz Kampanyası

İlk olarak Total’in internet sitesinde gerekli formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ya da Total istasyonlarına giderek de formu doldurabilir ve Club TOTAL Card sahibi olabiliyorsunuz. Kampanyadan yararlanabilmek adına elinizde kısıtlı bir zaman dilimi olduğunu da belirtmek geriyor. 18 Haziran’da başlayan Total kampanyası 19 Temmuz tarihi itibariyle son bulacak. Bu yüzden elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var.

Total Fırsatları

Total Fırsatları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git