Toyota Asistanım Destek Hizmeti

Toyota Destek Hizmeti

Toyota Destek Hizmeti

Toyota sahiplerinin sürüş keyfini kolaylıkla yaşamaları ve kesintisiz olarak yolculuklarını güven içinde gerçekleştirebilmeleri için yaratılmış özel bir destek hizmeti olan Toyota Asistanım, 7gün 24saat boyunca yanınızda. Toyota Asistanım hizmetinin sahip olduğu ayrıcalıklar ise aşağıdaki gibi;

Aracın Çekilmesi/Kurtarılması

7gün 24 saat hizmet alabileceğiniz çekici yardımı, kaza,yoldan çıkma ve arızalanma gibi durumlarda soluğu yanınızda alıyor.

Yol Kenarı Yardım

Aracınızda meydana gelen her türlü arızaları Toyota Asistanım ile rahatlıkla çözebilirsiniz. (0800)211 61 66 ve (0212) 233 31 45 no’lu telefon numaralarından birini arayarak yol yardım hizmetinin yanınıza gelip sorununuzu çözmesini isteyebilirsiniz.

Toyota Bilgi ve Organizasyon Servisi

Toyota yanlızca aranızı değil sizi de düşünüyor. Mesala bulunduğunuz şehirdeki en kaliteli mekanları merak mı ediyorsunuz?  Veya çok önemli bir futbol maçı için bilet mi lazım? Herhangi bir mekan için rezervayon mu yaptırmak istiyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken Toyota Bilgi ve Organizasyon Servisini kullanmak.

Lastik Değiştirme Hizmeti

Lastikle alakalı bir sorun yaşadığınız zaman da Toyota yanınızda. Tek yapmanız gereken Toyota Asistanım’a ulaşarak lastiklerin değiştirilmesi için hizmet talep etmek.

Toyota Özel Servis

Toyota Özel Servis

Benzin Bitmesi Durumunda Aracın Çekilmesi

Yola çıkarken benzin almayı unuttunuzmu? Veya benzin almak istediğiniz istasyon çok ileride mi kaldı? Merak etmenize gerek yok. Toyota Asistanım’a ulaştığınız taktirde hiçbir ücret talep etmeden çekici hizmeti size benzin istasyonuna kadar eşlik edecektir.

Oto Kapı Kilit Hizmeti

Toyota Asistanım ile aracınızın anahtarını kaybetmeniz, unutmanız veya benzeri bir aksi durumda 7gün 24 saat ulaşabileceğiniz  servisler sayesinde aracınızın kapıları açılır.

Kiralık Araç Hizmeti

Aracınızda meydana gelen uzun süreli arızalar ve kazalardan ötürü, aracınızın kullanılamayacak olması sizi endişelendirmesin. Çünkü Toyota Asistanım Kiralık Araç Hizmeti mevcut.

Ferdi Teminat

Toyota Asistanım, aracınızla birlikte sizleri de düşünüyor. Toyota Asistanım, hastane ulaşımından taburcu olacağınız süreye kadar size eşlik ediyor ve sorunlarınızı çözüyor.

Toyota Asistanım

Toyota Asistanım

Bir önceki yazımız olan Mitsubishi Ücretsiz Check-Up Kampanyası başlıklı makalemizde Mitsubishi Bahar Kampanyası, Mitsubishi Çekap ve Mitsubishi Checkup hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git