Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri Başlıyor

Toyota yediden yetmişe herkesi, her yıl olduğu gibi bu yılda dolu dolu vakit geçirmeye çağırıyor. 23 Nisan tarihini de kapsayan yeni Toyota Şenliği ile hem yetişkinler hemde çocuklar eğleniyor, çeşitli hediyeler kazanıyor, birbirinden eğlenceli dakikalar geçiriyorlar.

Toyot Çocuk Şenliği

Toyot Çocuk Şenliği

23-27 Nisan tarihleri arasında sizde çocuğunuzla birlikte bir Toyota Plaza’ya gidin, hem siz hemde çocuğunuz gününü dolu dolu geçirsin, eğlencenin tadına varsın. Çocuklar akülü araba kullanmanın zevkini yaşarken, büyükler ise yeni 2014 model Toyota’larla yeni bir heyecana merhaba desin. Üstelik avantajlar ve eğlence bununla da sınır değil. Şimdi Toyota Plaza’larda ki şenlikler kapsamında mini yarışmaya katılanlar, akülü arabaya sahip olma şansı yakalıyorlar. Belirtilen tarihler arasında sizlerde Toyota Çocuk Şenlikleri’ne katılın, hem siz eğlenin hemde çocuğunuz eğlensin. Üstelik akülü araba kazanmanın yanı sıra, birbirinden farklı sürpriz hediyelerde yine çocukları bekliyor. Toyota.com.tr resmi Toyota Web Sitesi üzerinden yapılacak yarışmayla akülü araba kazanma şansını yakalamak için sizde 23-27Nisan tarihleri arasında sizlerde Toyota Plazalar’a gidin, sizlerde çekilişe katılma şansı yakalayın.

Toyota Çocuk Şenliği

Toyota Çocuk Şenliği

Test sürüş formu için lütfen burayı tıklayınız.

Kampanya Koşulları

  • İlanda resmi görülen hediyeler temsili olup, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. verilecek hediyelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Toyota Plazalarda gerçekleşecek Test Sürüş Aktivitesi +36 ay ve üstü yaş çocuklar için geçerlidir.
  • Aktivitenin gerçekleştiği Toyota Plazalarda test sürüş parkuru ve aktivite süresi Plazalara göre farklılık gösterebilir.
  • Mini yarışmayı kazananlara ödül olarak aktivitede kullanılan akülü araçlar verilecektir.
  • Aktiviteye katılan çocukların güvenliğinden velileri sorumludur. Ayrıntılı bilgiye Toyota Plazalardan ulaşabilirsiniz.
Toyota 23 Nisan

Toyota 23 Nisan

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git