Toyota Corolla Yıl Sonu Kampanyası

Yenilenen Toyota Corolla

Yenilenen Toyota Corolla

Toyota araçlarını kullanan kişilerin sonrasında tercihleri her zaman Toyota’dan yana oluyor. Toyota Corolla yılsonu kampanyası Toyota’dan vazgeçemeyenlere geliyor. Son dönemlerdeki kur artışı ile ÖTV artışının Toyota alıcılarına etkisi olmasın diye firma bu artışlara karşı olarak 7000 TL’lik indirim uyguluyor. Bunu da şu sloganıyla duyuruyor ‘’ ÖTV ve kur farkı bizden, keyfini sürmesi sizden ‘’ bu kampanya belirli süre içerisinde geçerlidir. 01.12.2016 ile 31.12.2016 tarihleri arasında araç alımlarında geçerlidir. Toyota almak isteyenler için tam zamanı. Bu kampanya sadece firmanın ürettiği Corolla modeli için geçerlidir.

2016 Toyota Corolla Renk Seçenekleri

2016 Toyota Yıl sonu kampanyası

 Toyota Corolla Kampanya Detayı  

Toyota bu kampanyayı belirli bir model üzerinde uyguluyor. Kampanyanın geçerli olduğu model 2016 Toyota Corolla Dizel 1.4D-4D Premium M/M tipinde bulunan araçtır. 7000 TL’lik indirim tam olarak bu model aracın ÖTV zammı ile kurlar arasındaki farka eşdeğerdir. Bundan dolayı bu aracı alırken ÖTV ve kur farkı sizi etkilemez. Kampanya sınırsız değildir belirli bir stok değeri bulunmaktadır. Toyota almak isteyenler ellerini biraz çabuk tutması gerektiğini de söylememiz mümkün. Kampanyanın geçerli olduğu aracın teknik özellikleri ise CO2 salımı 106-144 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1-6.3 lt/100 km arasında değerlendirilmektedir. Yazı içeriğinde kullanacağımız resimler ve içerikleri kampanyanın dâhil olduğu aracı birebir yansıtmayabilir.

2017 Toyota C-HR

 Toyota Corolla Tanıtım

Toyota Corolla modelinde modaya uyarak aracına LED özellikli far eklemiş bulunuyor bunun yanında renkli ekran TFT ekranlı gösterge paneli araç içinde sizi karşılıyor. Araç içerisindeki değişiklikler arasında yer alan multimedya ekranda gözümüzden kaçmıyor. Multimedya ekranın size en çok park konusunda yardımcı olacaktır bu yardımı geri görüş kamerası ile yapacak. LED özelliğini sadece farlarda değil arka stop lambaları üzerinde de kullanmış firma. Aracın birçok özelliği yanında dikkatinizi çekecek özelliklerden akıllı giriş ve akıllı çalıştırma sisteminin bulunmasıdır. Son dönemde birçok araç içerisinde bulunan kendiliğinden kararan dikiz aynaları ile yağmur sensörü özelliğini koymaktan kaçınmamış. Bunların yanında far yıkama sistemi ile park yapmanıza yardımcı olacak arka ve ön park sensörüde araç içerisinde bulunmakta. Toyota Corolla araç içerisindeki multimedya ekranın boyutunu 7 inç olduğunu söylemeden bitirmeyelim.

C Segmenti Toyota Corolla

C Segmenti Toyota Corolla

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git