Toyota Ekim Ayı Kampanyası

Toyota ekim aynı birbirinden cazip fırsatlarla giriyor. Son aylarda satış rakamlarında gözle görülür bir artış yaşayan firma, bu ivmeyi devam ettirebilmek adına son derece avantajlı kampanyalar ile karşımızda. Yeni bir araç sahibi olmak isteyenlerin işine fazlasıyla yarayacağını düşündüğümüz kampanyalar ise şu şekilde.

2015 Toyota Corolla Fırsatları

2015 Toyota Corolla Fırsatları

İlk olarak 2015 model Toyota Yaris Hybird modeline özgün bir indirim söz konusu. Bu aracı satın almak isteyenlere 2.000 TL’lik bir indirim yapan Toyota birçok müşterisinin yüzünü güldürmeyi başaracaktır diye düşünüyoruz.

2015 Model Toyota Avensis

2015 Model Toyota Avensis

Bir diğer kampanya ise Yaris Hybrid modeli dışında kalan tüm modeller için geçerli olup, elindeki aracı iyi bir fiyattan satmak isteyenlere hitap edecektir. 3.000 TL’lik bir takas indirimi kampanyası başlatan Toyota, böylelikle hem sahip olduğunuz aracı satmakla uğraşmamanızı sağlıyor hem de satın alacağınız modelde güzel bir indirim imkanı sunuyor.

2015 Toyota Auris Fıyatları

2015 Toyota Auris Fıyatları

Finansman desteklerini de her zaman olduğu gibi eksik etmeyen Toyota, %1,27’lik faiz oranından 48 aya kadar uzatılabilen vadelerle kredi çekmenize imkan tanıyor. Son olarak eğer ki ekim ayı içerisinde araç satın alırsanız taksitleriniz 2016 Mayıs içerisinde ödemeye başlayabiliyorsunuz. Yani taksit erteleme kampanyasından yararlanıp ödemelerini ileri tarihlere ötelemek gibi bir seçeneğiniz de bulunuyoruz. Kısacası ekim ayı Toyota için hareketli, müşteriler için ise sevindirici geçecek gibi görünüyor.

2015 Toyta Yaris Hybird Kampanya

2015 Toyta Yaris Hybird Kampanya

Bir önceki yazımız olan 2018 Dacia Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Dacia, 2015 Dacia Fiyatlari ve 2016 Dacia hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git