Toyota Forever Card Nedir

Bedava Akaryakıt Toyota Forever Card'ta

Bedava Akaryakıt Toyota Forever Card’ta

Toyota ülkemizde en fazla tercih edilen otomobil üreticilerinden birisi konumunda. Firmanın bu başarıyı yakalamasının temel sebepleri arasında satış sonrası destek ve kampanyalarında önemli payı olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle son dönemde peşi sıra kampanyalar düzenleyen Toyota, son olarak Toyota Forever Card uygulamasını hayata geçirdi.

Toyota Forever Kart Nasıl Alınır

Toyota Forever Kart Nasıl Alınır

Peki nedir bu Toyota Forever Card? Sözünü ettiğimiz kartı Toyota araç sahipleri kullanabiliyor ve anlaşmalı BP istasyonlarında önemli avantajlar sunuluyor. Bronze, Silver, Gold, Titanium, Platinium ve Diamond olmak üzere 6 farklı versiyonu bulunan kart, BP istasyonlarından satıl aldığınız her akaryakıt ya da otogaz alımında hediye kazandırıyor. Sahip olduğunuz kartın seviyesine göre değişen bu oran %2 ile %5 arasında değişiklik gösteriyor.

Toyota'dan Akaryakıt ve Otogaz Kampanyası

Toyota’dan Akaryakıt ve Otogaz Kampanyası

Kazandığınız hediye akaryakıt ya da otogaz kartınıza yüklenerek BP istasyonlarında kullanımınıza sunuluyor. Bunun yanı sıra mekanik yedek parça konusunda da önemli avantajlar sunan Forever Card, işçilikte %20’ye, yedek parçada ise %30’a varan indirimler kazanmanızı sağlıyor. Kısacası Toyota araç sahipleri otomobillerini satın aldıktan sonra da Toyota güvencesinin keyfini yaşamaya devam edebiliyor.

Toyota Fırsarları

Toyota Fırsarları

Etiketler:

Toyota Forever Card Nedir Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nihal cigdem gedik dedi ki:

    Toyota kartaNasil sahip olabiliriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git