Toyota Kasım Ayı Kampanyası

Toyota kasım ayını bir hayli hareketli geçirecek gibi görünüyor. Başlattığı kampanya ile birçok kişinin ilgisini çekecek olan Toyota, modellerinde gerçekten de cazip fırsatlar sunuyor.

2015 Model Toyota Corolla Fırsatları

2015 Model Toyota Corolla Fırsatları

Toyota 02 Kasım-30 Kasım tarihlerinde arasında gerçekleştirdiği kampanyada cazip takas indirimleri sunuyor. 3 Bin TL’den başlayarak 8 Bin TL’ye kadar çıkan indirimler mevcut. Auris Touring Sports, Auris, Corolla, Verso ve Yaris modellerinde takas indiriminden yararlanma imkanınız bulunuyor. Bu noktada 3 Bin TL’lik indirimler söz konusu.

2015 Rav4 Kampanyası

2015 Rav4 Kampanyası

Toyota’nın son dönemde popülerliği giderek artan Avensis modeli de takas indirimli araçlar listesinde yer alıyor. Üstelik 2015 model Avensis almak isterseniz takas indirimi olarak 7 Bin TL’lik bir avantajdan faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem mevcut aracınızı elden çıkartmakla uğraşmayacak hem de yüksek meblağlı bir indirim alabileceksiniz.

2015 Toyota Auris Fırsatları

2015 Toyota Auris Fırsatları

Toyota’nın kasım ayı boyunca devam edecek olan kampanyasın son olarak SUV segmenti araç olan RAV4 da takas indiriminden yararlanabileceğiniz bir model. Eğer ki 2015 model RAV4 sahibi olmak isterseniz 8 Bin TL’lik indirimler olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

2015 Toyota Avensis Takas Kampanyası

2015 Toyota Avensis Takas Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2018 Dacia Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Dacia, 2015 Dacia Fiyatlari ve 2016 Dacia hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git