Toyota Nisan Kampanyası

2015 Toyota Corolla Kampanyası

2015 Toyota Corolla Kampanyası

Toyota hız kesmeden kampanyalarına devam ediyor. Geçtiğimiz üç ayda sürekli olarak avantajlar sunan marka, nisan ayını da boş geçmeyerek gene önemli bir kampanya başlattı. Bahar kampanyası olarak adlandırılan kampanyada önemli avantajlar sunuluyor. Toyota’nın geçtiğimiz yıllarda yakaladığı başarılı satış rakamlarının altında yatan en önemli faktörlerden birisi olan kampanyalar, hem firmaya hem de müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

2015 Model Toyota Yaris Nisan Fırsatları

2015 Model Toyota Yaris Nisan Fırsatları

İlk etapta kampanya dahilinde araçların fiyatların indirime giden Toyota, bu kampsam da 38.750 TL’ye Yaris modelini satışa sundu. Devamında Auris için 47.750 TL gibi bir fiyat belirleyen marka, en fazla ilgi gören aracı Corolla için ise 50.750 TL’lik bir anahtar teslim fiyatı belirlemiş durumda.

Toyota Avensis Fırsatları

Toyota Avensis Fırsatları

Toyota’nın lüks segment otomobil olarak geçen Avensis ise 63.600 TL’lik satış fiyatına sahip. Kampanya kapsamında sadece fiyatları aşağıya çekmekle kalmayan Toyota, buna ek olarak taksit erteleme imkanı da sunuyor. Yani nisan ayı içerisinde 2015 model bir Toyota sahibi olursanız eğer aracınızın taksitlerini Kasım 2015’de ödemeye başlıyorsunuz. Bu da sizler için önemli bir avantaj anlamına geliyor. Eğer ki bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, son günün 30 Nisan 2015 olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

2015 Model Auris'lerde Önemli Avantaj

2015 Model Auris’lerde Önemli Avantaj

Bir önceki yazımız olan 2018 Dacia Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Dacia, 2015 Dacia Fiyatlari ve 2016 Dacia hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git