Toyota ProTect Kaplama Nedir? Ne İşe Yarar?

Yeni aracınızın her zaman ilk günkü kalmasını elbette kim istemez ki. Zaman geçtikçe güneş ışığına maruz kalan ve ilk günlerini aratan araç kaportaları için kesin çözüm Toyoa Yetkili Servisleri’nde. Nasa tarafından geliştirilmiş Toyota Protect, araçların dış yüzeylerinde üstün seviyede bir koruma sağlayarak yanlızca bir kullanımda dahi 5 yıl garanti süresi veriyor.

 

Toyota Protect Nedir

Toyota Protect Nedir

Toyota Protect’i bilindik pasta cila veya benzeri polimer malzemelere benzetmemelisiniz.

Totoya Protect; seramik destekli ve boyaya yapışan sertleştirilmiş bir yüzey oluşmasını sağlar. Trafikten kaynaklanan kirlenmelere,çözücülere, toza ve kuş pislikleri gibi maddelere karşı maksimum dayanım sağlar. Yüzeylerin su tutmasını engelleyerek showroom parlaklığında araçlarınıza net bir görüntü sağlar. Toyota ProTect yanlızca dış kaplama için değil, aracın iç kısmına ve döşemelere de uygulanabilir. ProTect’i arınıza uyguladıktan sonra korumaya almış olduğunuz tüm bögeleri normal bir araç  şampuanıyla herzaman ki gibi yıkamanız yeterli

Toyota Protect

Toyota Protect

Toyota protect aracınızı en iyi şekilde korur ve aracınız satmak istediğinizde ona en yüksek değerin biçilmesini sağlar. Aracınıza uyguladığınız ProTect bakımı ile aracınız beş yıl boyunca ilk günkü kadar temiz ve düzgün görünür. Toyota ProTect’i uyguladıktan sonra pasta cila vb. şeylere ihtiyacınız kalmaz. Tek yapmanız gereken aracınızı herzaman ki gibi araç şampuanıyla yıkamak. Beş yıl içerisinde Toyota ProTect’i ikinci defa uygulamanıza gerek kalmaz. Beş  yılda bir yapılabilmektedir. Aracınızın basınçlı suyla yıkanması da ProTect’e herhangi bir zarar vermez.


Toyota Protect Kaplama

Toyota Protect Kaplama

Otomatik yıkama makineleriyle de aracınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bunun ProTect’e bir zararı olmaz. Aynı zamanda bu uygulama deterjanlara karşıda dayanıklıdır. Ancak ProTect’in kalitesini yitirmemesi için cila içermeyen bir şampuan kullanmak daha uygun bir seçim olur. Toyota ProTect yanlızca sıfır araçlara değil, ikinci el araçlarada rahatlıkla uygulanabilen bir malzemedir.

Toyota Protect Kaplaması

Toyota Protect Kaplaması

Toyota Protect broşürünü görmek için lütfen burayı tıklayınız. Toyota ProTect 5 yıl garanti sadece kaporta uygulamasında geçerlidir. Garanti Extra  ve Toyota Protect’i beraber alan müşterilere %10 avantaj sunan 5 Yıldızlı paketi ile ilgili detaylı bilgi için lütfen burayı tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Toyota Asistanım Destek Hizmeti başlıklı makalemizde Özel Toyota Servisleri, Toyota Asistanım Avantajları ve Toyota Asistanım Ne İşe Yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Toyota ProTect Kaplama Nedir? Ne İşe Yarar? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yasin Taha Yiğit dedi ki:

    NASA uzayı korumayı keşfetmeyi bıraktı, şimdi araç boya koruma mı yapıyor. Reklam abartı demek olduğundan başka göstermek insanı etkileyip soymak demek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git