Türkiye’de Yılın Otomobili Skoda Superb!

Yılın Otomobili

Son yıllarda büyük değişim geçiren Skoda bunu doruk noktalarda yaşadığı Superb modeliyle Türkiye’de OGD’nin düzenlediği ” Türkiye’de Yılın Otomobili Yarışması” da Birinci oldu ve yılın otomobili seçildi.

2016 Skod Superb Renk Seçenekleri

2016 Skoda Superb Renk Seçenekleri

Şüphesiz Bu ödülü almasında Skoda Superb nin geçirdiği evrim muhteşem değişim yadsınamaz Alman devi Volkswagen ortaklığından sonra büyük bir ivme yakalayan model yeni nesil Superb de tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de muhteşem bir satış grafiği ve ciddi bir beğeni kitlesi oluşturdu.

Sadece Türkiyede değil Avrupa’da önemli başarılara imza atan Çek devi Skoda Superb modeliyle alman tasarım konseyi tarafından da ”En İyinin En İyisi ” ödülüne layık görüldü. Türkiye ile birlikte İskoçya, İrlanda ve Çek Cumhuriyetinde de yılın otomobili olan Superb başarılarına yenilerini ekleyeceğe benziyor. Ülkemizde satışı devam eden model Eylül ayına özel ŠKODA Superb Active ve Style modellerinde 2.000 TL, Prestige modellerinde 3.000 TL ve 2.0 TDI ve 2.0 TSI motora sahip Superb ise 4.000 TL fiyat avantajıyla sahip olunabiliyor.

D Segmenti Skod Superb

D Segmenti Skoda Superb

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git