Vatan Computer Çekilişle Nissan Juke Kampanyası

Vatan Card Çekiliş İlanı

Vatan Card Çekiliş İlanı

Eğer bir VatanCard’ınız yoksa yada üyeliğiniz bulunuyorsa, Vatan Bilgisayar indirimlerinden faydalanmIyorsunuz demeKtir. Vatan Card ile aldığınız birçok ürünle birlikte puan kazanırken, aynı zamanda üyelere özel indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yılın belli zamanlarında üyelere özel düzenlenen çok cazip fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz. Şimdi Vatan Bilgisayar üyesi değilseniz yada bilgileriniz güncel değilse, yeni üyelik ve bilgi güncellemenin ardından çekilişe kazanma şansı yakalıyorsunuz. Çekilişte 1 kişiye Nissan Juke ve ilk on kişiye İpad Mini kazanma şansı sunuluyor.!

Vatan Computer İpad Mini Kampanyası

Vatan Computer İpad Mini Kampanyası

Vatan Bilgisayar Nissan Juke ve İpad Mini Kampanyası

Vatan Bilgisayar Nissan Juke ve İpad Mini Kampanyası

Kampanya Koşulları

 • Bu kampanya Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü nün 21.04.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/1300-3412 sayılı izni ile 28.04.2014(Saat:00.01)-28.05.2014[Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.vatanbilgisayar.com adresinin tanıtımı amacıyla www.vatanbilgisayar.com sayfasına ücretsiz giriş yapıp, sayfada bulunan forma ad, soyad, adres, doğum tarihi, e-mail adresi ve telefon bilgilerini güncelleyen VatanCARD sahibi müşterilerine bir çekiliş hakkı verilecektir, internet sayfasında yer alan formda ad, soyad, adres, doğum tarihi, e-mail adresi ve telefon bilgileri eksik olankatılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekilişte 1 kişi Nissan Juke Visia 1.6 Hb 6×2 M/T 2014 Tekno Kırmızı, 5S16 GB Cep Telefonu (Hat ve Kart hariç), 10 kişi MD531TU/A iPad Mini-16GB VVİ-Fİ Beyaz ikramiyesi kazanacaktır, ikramiye özellikleri belirtilen içeriktedir, ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Çekiliş 05.06.2016 tarihinde saat 14.00 da Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. E-5 Karayolu Güney Yan Yol No:29 Cevizlibağ- Zeytinburnu / İstanbul adresinde bulunan toplantı salonun da noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 12.06.2014 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye baskısında ve www.vatanbilgisayar.com web sayfasında duyurulacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu i le tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 27.06.2014 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 12.07.2014 tarihine kadar kimlikleri ile Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
 • Bu çekilişe Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Vatan Bilgisayar iştirakleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar.
 • Katılımcıların ad, soyad, adres, doğum tarihi, e-mail adresi ve telefon bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı kendi sorumluluklarındadır.
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KOV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Vatan Bilgisayar Çekiliş

Vatan Bilgisayar Çekiliş

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git