Volkswagen ARTEON Tanıtımı ve Fiyat Listesi

2017 Arteon

Volkswagen üretmiş olduğu Coupe segmenti Volkswagen ARTEON, yeni yılda yapılan Cenevre Otomobil fuarında bulunan etkinlik ile aracını tanıttı. Firma bu tarz bir aracı ilk olarak 2008 yılında Volkswagen CC olarak üretmişti fakat istenilen ilgiyi bulamayınca kısa süre içerisinde üretimden çekti fakat bunun yerini alan Volkswagen ARTEON, CC’ye göre daha yeni çizgiler ve daha yeni donanımlar içermektedir. Volkswagen ARTEON Fiyat listesine baktığımızda aracın üç farklı modeli olduğunu görmekteyiz bunun nedenini yeni çıkmasına bağlayabiliriz zaten birçok donanım paketini çıkarılırsa satılmama durumunda büyün zarara neden olabilir ayrıca fiyat listesindeki başlangıç fiyatı 277900 TL olarak belirlenmiştir bu fiyat ile büyük firmalara meydan okuyan Volkswagen bunu bu araç ile başara cağa benziyor. Volkswagen ARTEON Tanıtımını kaleme alırken dış kısım ve iç mekan hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

2018-vw-arteon

Volkswagen ARTEON Dış Kısım 

 Volkswagen ARTEON dış kısım olarak bir çok yenilenen araca taş çıkarmaktadır. Estetik çizgilerin yoğunlu gözlerden kaçamayacak düzeydedir. Ön farların bütün çizgiler ile birleşen estetik yapısı sizlere çok çekici gelebilir. Aracın Coupe tasarımını tamamlayan detaylarının yanı sıra çerçevesiz yan camların araca kattığı havada farklıdır. Aracın duruşundaki sertlik ilk bakışta sizlere farklı bir his verse de zaman geçtikçe daha çok hoşunuza gidiyor. Ön ızgaranın yapısı ile bir bütün haline gelen ön kaput araca farklı bir estetik katmıştır. Dış tasarımındaki kaslı yapıda gözlerden kaçmıyor.

arteon

Volkswagen ARTEON İç Kısım 

Volkswagen ARTEON standart Volkswagen iç mekanından farklı olarak üretilmiştir. Bu tasarım ile daha  kaliteli bir tasarım yakalayan firma estetik olarak güzel tasarımlara imza atmıştır. İki tasarım içerisinde sadece klima ayar düğmeleri aynıdır. Multimedya ekranı bile farklı kullanan firma bundan sonraki tasarımlarında bunları tercih edeceğe benziyor. Direksiyon simidin de farklı bir tasarım tercih etmiş olan firmanın bu tasarımıda diğer araçlarından farklıdır. Araç içerisindeki çizgi bütünlüğü güzel yakalanmıştır.

vw- arteon iç görünüm

VW ARTEON Fiyat Listesi

Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance 277.900,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance 308.900,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG R-Line 308.900,00 TL

Bir önceki yazımız olan 2017 Volkswagen Yeni Golf Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 volkswagen, 2017 Volkswagen Yeni Golf Fiyat Listesi ve Volkswagen Golf Volkswagen Golf hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git