Volkswagen Mayıs Ayı İndirim Kodu Kampanyası

 

Volkswagen Mayıs Kampanyaları

Volkswagen Mayıs Kampanyaları

En köklü araç markalarından Volkswagen, Mayıs ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Artık tüm müşteriler, özel indirim fırsatlarından fayalanıyor,  mayıs ayı boyunca hayalini kurdukları Volkswagen’e sahip oluyorlar. Bu yeni Volkswagen kampanyasından  faydalanmak için tek yapmanız gereken,binekarac.vw.com.tr adresini veya Volkswagen Resmi Türkiye Facebook Sayfasını ziyaret ederek Volkswagen Fırsatları kısmından rüyalarınızdaki aracı seçmek ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurarak kendinize ait yeni bir kampanya kodu oluşturmak.

Volkswagen İndirim Kodu

Volkswagen İndirim Kodu

Oluşturduğunuz bu kod ile Yetkili Satıcılara giderek aracınıza indirimli bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Kampanya kodu oluştururken seçtiğiniz aracın, yetkili satıcıdakiyle aynı model araç olmasına dikkat edin. Oluşturulan bu kampanya kodu sayesinde; Volkswagen Passat modeline 2.0 TDI motor seçiminde %5, diğer motor seçimlerinde %2, CC modeline 2.0 TDI ve 2.0 TSI motor seçiminde %5, diğer motor seçimlerinde %4, Tiguan ve Scirocco modellerinde %5, Passat Variant modelinin 2.0 TDI motor seçiminde %5, diğer motor seçimlerinde %4, Beetle ve Jetta modellerinde %3, Golf modelinde %1 indirim kazanıyorsunuz. Ancak kampanyaya katılım için 31 Mayıs 2014 son tarih. Bu kampanyanın Yeni Polo modelini kapsamadığını ve indirimli araç modellerinin 2013-2014 model yılına ait olduğunu hatırlatalım. Sizlerde şimdi bu cazip tekliften yararlanmak için hemen kampanya sayfalarını ziyaret edin ve kodunuzu alın.

Mayıs Ayı Volkswagen Kampanyası

Mayıs Ayı Volkswagen Kampanyası

Kampanya kodu almak için binekarac.vw.com.tr/vwfirsat.aspx adresini, Mayıs Ayı Volkswagen kampanyası hakkında detaylı bilgi için binekarac.vw.com.tr/vwfirsatlarikatilimkosullari.aspx sayfasını ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git