Volkswagen Polo 1.2 TSi 2014 Model

Wolksvagen Polo

Wolksvagen Polo

Günümüzde Volkswagen araçları içerisinde Polo en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Özellikle yeni modelleri popüler olan Polo bu yıl içerisinde 5. nesil olarak araçlarındaki donanımları ile oldukça ses getirdi. Tasarımının da araç alıcılarına güzel gözüktüğü Polo’yu siz de tercih edebilirsiniz. Çok renk seçeneği sunan ve araç üzerinde modern çizgilerin bulunduğu Polo’nun donanımları da çok güzel bir etki uyandırdı. Multimedyalı dokunmatik ekranı ile de beğenilerini artırmaya devam ediyor.

Fiyatlarında çok fazla değişiklik olmaması için araç içinde donanım özelliğinin farklılıklarına fazla rastlanmıyor. Normal kullanılan özellikler sayesinde aracın fiyatlarında artış görülmüyor. Yine de bazı artışların olması normal görülüyor. Aracı aldığınızda bu var olan fiyat artışının haklı olduğunu göreceksiniz. Araçta bulunan diğer belli özellikler Led sinyal lambaları, dokunmatik ekran sistemleri, ses sistemleri ve ısıtmalı yan aynalar. Bununla beraber motorun iyi performans sergilediğini de göreceksiniz.

Wolksvagen Polo 1.2

Wolksvagen Polo 1.2

Volkswagen Polo İncelemesi

Volkswagen Polo İncelemesi

Bir önceki yazımız olan Güvenli Otomobiller başlıklı makalemizde Güvenilir Otomobiller, Güvenli Araçlar ve Güvenli Binek Araçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git