Volkswagen Servis Kampanyası

2015 Volkswagen Passat Kampanyası

2015 Volkswagen Passat Kampanyası

 

 Otomobil sektörünün devlerinden birisi olan Volkswagen satış sonrası destek konusunda da sektördeki en başarılı üreticilerden birisi konumunda. Kendi alanının en başarılılarından birisi haline gelen marka, kaliteli araçlar kadar satmış olduğu araçların bakımında da sunduğu fırsatlarla adından söz ettiriyor. Nisan ayı içerisinde başlatılan servis kampanyasıyla bunu bir kez daha gözler önüne seren Volkswagen’in servis kampanyası detaylarından bahsetmek istiyoruz.

2015 Volkswagen Servis Fısatları Devam Ediyor

2015 Volkswagen Servis Fısatları Devam Ediyor

İlk olarak bu kampanyadan yararlanabilmek için aracınızın 4 yaş ve üzeri binek ya da ticari araç olması gerekiyor. Tüm Volkswagen yetkili servislerinde geçerli olan bu kampanya dahilinde mekanik, elektronik, işçilik, yağ değişimi, orijinal parça ve Continental, Pirelli, Michelin marka lastik değişiminde önemli indirimler uygulanıyor. Peki indirim oranı ne? İndirim oranı aracınızın yaşına göre değişkenlik gösteriyor.

Volkswagen Ticari Araç Servis Kampanyası

Volkswagen Ticari Araç Servis Kampanyası

Aracınızın yaşı kaç ise onun üç katı indirim sunan Volkswagen, bu sayede 5 yaş bir Volkswagen için 5×3’ten %15’lik bir indirim sunuyor. 8 yaşındaki bir araç için ise gene aynı hesaptan yola çıkarak %24’lük bir indirimden söz edebiliyoruz. Bunun yanı sıra gene tüm yetkili Volkswagen servislerinde yapacağınız işlemlerde 400 TL ve üzeri masraflarda Volkswagen kredisinden de yararlanabiliyorsunuz.

Volkswagen Polo Servis Fırsatları

Volkswagen Polo Servis Fırsatları

Bir önceki yazımız olan Volkswagen 2018 Ekim Kampanyası başlıklı makalemizde 2018 Volkswagen kampanyası, Volkswagen Araç Satış Kampanyası ve Volkswagen Polo Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git