Volkswagen Yıl Sonu Kampanyası

Volkwagen Polo

Ürettiği araçlardaki konfor ile hep ön planda olan Volkswagen her zaman zirve yolunda ilerlemiştir. Kendisi gibi aracının da zirve yarışçılarından olmasını isteyen kişiler tek tercihi Volkswagen. Araç almak isteyenlerin Volkswagen yıl sonu kampanyasını kaçırmamalarını tavsiye ederiz. Bu kalitedeki araçların kampanya dahilinde alınması sizin cebinizi de düşünecektir. Bu kampanya belirli tarihler arasında geçerli olup belirli bir sınır ile de sınırlıdır. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan Volkswagen yıl sonu kampanyasından yararlanmak isteyenler ellerini çabuk tutmalılar. Araçların bir çoğunda indirim uygularken bazılarında ise sabit kur avantajı ile de size uygun araç almanızın kapısını açıyor. Araçlarda yapılan indirim %5 ile %3 arasında değişirken kur fiyatları ise Volkswagen CC 1€ = 2,98 TL, Yeni Volkswagen Tiguan 1€ = 3,04 TL, Volkswagen Golf R, Yeni Volkswagen Beetle ve Volkswagen Scirocco 1€ = 3,08 TL, Volkswagen Touareg ise 1€ = 3,18 TL’dir. Araçlarda bulunan indirimler ise modellere göre farklılık göstermektedir. İndirimlere göre modeller ise 2016 model Volkswagen Polo için %5, 2016 model Volkswagen Golf, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat ve Volkswagen Passat Variant modelleri için ise %3 indirimli Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyat Listeleri uygulanmaktadır


Volkswagen Sabit Kur Kampanyası
13 Aralık 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanya Volkswagen araçların modellerine göre değişkenlik gösterebilir. Araçlara göre fiyat kurları Volkswagen CC 1€ = 2,98 TL, Yeni Volkswagen Tiguan 1€ = 3,04 TL, Volkswagen Golf R, Yeni Volkswagen Beetle ve Volkswagen Scirocco 1€ = 3,08 TL, Volkswagen Touareg ise 1€ = 3,18 TL şeklinde yer almaktadır. Sabit kur avantajı ile Volkswagen’den kaçırılmayacak araç fiyatları sizleri bekliyor. Kurların düzensizliği sizi etkilemesin diye bu kampanya yapan firma sizin için güzel bir fiyat listesi oluşturmuştur.

2016 Volkswagen Passat CC Renk Seçenekleri

2016 Volkswagen Passat CC Yıl Sonu Kampanyası

Volkswagen Finans Kampanyası
Volkswagen finans firmalarından sadece kredi kullandığınızda size belirli bir faiz oranı uyguluyor. Bu faiz oranını %1,19 olarak belirleyen firma Volkswagen finansı kullanarak aldığınız araç kredilerine 2 sigorta ürünü eklerseniz %1,09’luk düşük faiz oranını kullanabilirsiniz. Kredi dosya masrafı bu ücretler içerisinde bulunmamaktadır.

Tiguan-Yıl Sonu Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git