Volkswagen’den İndirim Avantajları

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Geçtiğimiz günlerde sizlere Volkswagen tarafından uygulanmaya başlanan sabit kur avantajından söz etmiştik. Volkwagen şu an için 2.80 kuruş dolaylarında seyreden dolar kurunu 2.35 TL’ye sabitlemiş durumda ve bu aradaki hemen hemen 50 kuruşluk fark araç fiyatlarına yansıtıldığında çok ciddi bir indirim anlamına geliyordu.Yüksek maliyetli bir araç alacağınız için 50 kuruş size gerçekten de hatırı sayılır bir indirim sağlıyor ve Volkswagen gibi kaliteli bir markanın ürettiği modellere sahip olabiliyordunuz. Tek kampanyası sabit kur olmayan Volkswagen, araçlarında bir de indirime gitme kararı aldı. Hem sabit kur kampanyası hem de üzerine uygulanan indirimler bir araya geldiğinde ortaya çok büyük bir fiyat farkı çıkıyor. Birkaç ay önce Volkswagen almak istediğinizde ödeyeceğiniz fiyat ile şimdiki arasında gerçekten de dağlar kadar fark olacak diyebiliriz.

Volkswagen’in son dönemde en çok satılan modellerinden birisi olan Passat’lar, bahsettiğimiz indirim fırsatından en çok etkilenen modellerden birisi. %5’lik bir indirimin söz konusu olduğu Passat’lara mutlak göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra CC ve Tiguan’larda %5’lik indirimden etkilenen diğer modeller olarak göze çarpıyor. Golf’lerde ise %4 civarında bir indirim söz konusu.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git