Volkswagen’den Servis İndirimi Kampanyası

Volkswagen Servis

Volkswagen Servis

Volkwagen araçlarını en az sahipleri kadar seviyor ve koruyor. Araçlarınızın bakımlarını kendi servislerinde yaptırabilmeniz ve daha uygun fiyatlara hizmetlerden yararlanabilmesi için kampanya en cazip hale getiriliyor. Volkswagen’iniz değerini yıllarca korusun diye yaşının 3 katı servis indirimi sunuyor.

Volkswagen Servis Fırsatı

Volkswagen Servis Fırsatı

Kampanya Koşulları

  • Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 4 yaş ve üzeri Volkswagen Binek ve Ticari Araçlar için geçerlidir.
  • Tavsiye edilen indirim; mekanik, elektrik atölye işçiliği, yağ, yağ değişimi ve mekanik, elektrik tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ile Continental, Michelin ve Pirelli lastikler için geçerlidir.
  • Aracın yaşının 3 katı, yani araç 4 yaşındaysa % 12, 5 yaşındaysa % 15, 6 yaşındaysa % 18, 7 ve üstü yaşında ise %20 indirim tavsiye edilmektedir.
  • Volkswagen Finans’tan çok uygun koşullarla servis kredisi
  • Volkswagen Orijinal Parçalar® da 2 yıl garanti
  • Kampanya dahilinde periyodik bakım yaptıran tüm Volkswagen müşterilerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi ücretsiz. (Yalnız ücretsiz çekici hizmetini kapsamaktadır.) Bakımları düzenli yapılmamış olan araçların paketleri iptal edilecektir.
  • Kampanyamızda süre sınırı yoktur.
Volkswagen 3 Yaş Üstü Araçlara Servis

Volkswagen 3 Yaş Üstü Araçlara Servis

Bir önceki yazımız olan Toyota ProTect Kaplama Nedir? Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde Toyota Protect, Toyota Protect Avantajları ve Toyota Protect KaplamaiToyota Protect Hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Volkswagen’den Servis İndirimi Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. vw bova dedi ki:

    10 yaş üstü araçlarda indirim daha fazla olmalı yüzde yırmı sınırı olmamalı bedava vw reklamı yapıyoruz soranlara parça kazık diyoruz yaşlı klasık adayı araçlara ucretsız olsa yerıdır

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git